2733
2739
عنوان

هر وقت دلم می خواد ازدواج کنم میام نی نی سایت مثل چی پشیمون میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 492 بازدید | 53 پست
مثل : زیاد احساسی عمل نکنم  همونطور که عشق وجود داره خیانت هم وجود داره  تو زندگی هم امک ...

کاش اینم میگفتی که با خونواده سوهر دوری و دوستی رو انتخاب کنی و تو ی ساختمونم نباشی چون دخالتای بیجا باعث تنش تو زندگیتون میشه

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شما درست میگین ولی الان ازدواج شده یه ریسک بزرگ که من با چشم دیدم کسایی چند همسر داشتن و ادعای مذهب ...

خب مذهب چند همسریو مجاز میدونه 😑

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
من همین حسو در مورد بچه دار شدن دارم 

من بنظرم هیچوقت صلاحیت مادر شدن و ازدواج  رو ندارم 😂

برای رسیدن به آرزو هامون یه صلوات بفرستید. هی تویی که داری امضام رو میخونی امیدوارم انقدر گیر خوشبختی بیوفتی که نتونی ازش نجات پیدا کنی . خدا منتظر موفقیت تو هستش .چقدر زندگی میتواند زیبا باشد و در یک آن میتواند بدترین مکان باشد گاه گله از زاده شدن میکنم گاه از زاده شدنم خوشحالم . مهربان ترین قلب ، قلبی است که سخت ترین درد ها را چشیده است و کمک کننده ترین فرد بیشترین مشکلات را داشته است . 
2731
علت اصلی خیانت مردا زناشون هستن. فک کن بری سرکار خسته و هلاک بیای خونه ببینی زنت با موهای پریشون یا ...

یه جا خوندم که شما اگه بوگندو ترین و زشت ترین و بداخلاق ترین زن دنیا هم هستین مستحق خیانت نیستین. دوست نداره زنشو؟ خب جدا شه و با اونیکه میخواد باشه. خیانت هییییییچ توجیهی نداره نه برای زن و نه مرد. اگه از زندگی راضی نیستن جدا شن اما کثافت کاری نکنن

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨
خب مذهب چند همسریو مجاز میدونه 😑

ولی شرایط داره که خیلیا بدون خوندن شرایط این کار رو انجام میدن و کارشون رو با دین توجیه میکنن

برای رسیدن به آرزو هامون یه صلوات بفرستید. هی تویی که داری امضام رو میخونی امیدوارم انقدر گیر خوشبختی بیوفتی که نتونی ازش نجات پیدا کنی . خدا منتظر موفقیت تو هستش .چقدر زندگی میتواند زیبا باشد و در یک آن میتواند بدترین مکان باشد گاه گله از زاده شدن میکنم گاه از زاده شدنم خوشحالم . مهربان ترین قلب ، قلبی است که سخت ترین درد ها را چشیده است و کمک کننده ترین فرد بیشترین مشکلات را داشته است . 
یه جا خوندم که شما اگه بوگندو ترین و زشت ترین و بداخلاق ترین زن دنیا هم هستین مستحق خیانت نیستین. دو ...

احسنت بر تو بهترین حرفی بود که تا الان تو زندگیم شنیدم روی زندگیم تاثیر گذاشت واقعا ممنونم❤

یه جا خوندم که شما اگه بوگندو ترین و زشت ترین و بداخلاق ترین زن دنیا هم هستین مستحق خیانت نیستین. دو ...

زشت ترین و بوگندو ترین و بداخلاق ترین زن دنیا زمانی مستحق خیانت نیست که در کنار همسری چون خودش قرار بگیره . درغیر این صورت اگه خیانتی هم در کار نباشه رابطه ای هم نخواهد بود . 

واجبه به بعضیا گفت صدا 📣 دوربین 📹 حرکت 🏃  گمشوووووووووووو😠😠😠😠
2738
ولی شرایط داره که خیلیا بدون خوندن شرایط این کار رو انجام میدن و کارشون رو با دین توجیه میکنن

صدرصد یکی از استادامون میگفت والا بِلا اینکه مردا میگن حق دارن چارتا زن داشته باشن غلطه و اینا شرایط داره.

میگفت چون مردسالاریه ب نفع خودشون کار میکنن وگرنه اون پیغمبر ک این همه زن داشت نرفت دنبال شهوت پرستی رفت زنهایی ک زشت بودن و کسی اونارو نمیگرفت باهاشون ازدواج میکرد ولی اینجا مردا میرن دنبال خوشکلترینها و بهترینا و سهوت پرستی میکنن ک مطلقا گناهه

احسنت بر تو بهترین حرفی بود که تا الان تو زندگیم شنیدم روی زندگیم تاثیر گذاشت واقعا ممنونم❤

فدای تو💗 

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨
کاش اینم میگفتی که با خونواده سوهر دوری و دوستی رو انتخاب کنی و تو ی ساختمونم نباشی چون دخالتای بیجا ...

واقعا ممنونم❤👌👍 به اطرافیانم حتما یاد میدم چون خودم تصمیم گرفتم بترشم😂

علت اصلی خیانت مردا زناشون هستن. فک کن بری سرکار خسته و هلاک بیای خونه ببینی زنت با موهای پریشون یا ...

زن_علیه_زن#  

خانوم محترم خیانت هیچ توجیهی نداره از خودت خجالت بکش که یه زن هستی و یه طومار توجیح برای خیانت نوشتی چی فکر کردی با خودت

بیاین پایین عشقا یه چیز جذاب دارم👇👇👇👇داستان امیر و پریناز بزنید رو لینک و بخونید مرسی از توجهتون
زشت ترین و بوگندو ترین و بداخلاق ترین زن دنیا زمانی مستحق خیانت نیست که در کنار همسری چون خودش قرار ...

نه عزیزم. ازدواج یعنی تعهد. شما به هیچ وجه مجاز به شکستن این تعهد نیستی مگه اینکه کلا باطلش کنی و طلاق بگیری. بداخلاقه و توجه نمیکنه و... فقط بهونست.یه انسان تو بدترین شرایط هم زیر عهدش نمیزنه اگه انسان باشه. اگه آدم گرفتار آدم بیخود شده هم دواش طلاقه. 

اینکه یه خانم به خودش میرسه باید بخاطر خوب بودن حال خودش باشه و حس بهتر همسرش نه به این خاطر که اگه به خودش نرسه چشم شوهرش سیر نمیشه و جواز خیانت پیدا میکنه. خیلی ترسناکه بخوایم به خودمون برسیم بخاطر ترس از دست دادن دیگری😑

همه که خیانت نمیکنن..بعدشم خیلیایکطرفه پیش قاضی میرن دخترخاله من شوهرش بهش خیانت میکنه اماخودشم مقصره اصلاباهاش خوب برخوردنمیکنه محبت که حرام باشه استدلالش اینه پررومیشه..بعدشم که خیانت میکنه خانم بهش برمیخوره. تعدادانگشت شماری ازمردهابه دلایل غیرمنطقی خیانت میکنن..امااگه یه خانم بتونه باهمسرش درست برخوردکنه وواقعاباهم مثل دوتادوست باشن احتمال خیانت خ کمتره

2706