2737
2734
عنوان

هر وقت دلم می خواد ازدواج کنم میام نی نی سایت مثل چی پشیمون میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 492 بازدید | 53 پست
همه که خیانت نمیکنن..بعدشم خیلیایکطرفه پیش قاضی میرن دخترخاله من شوهرش بهش خیانت میکنه اماخودشم مقصر ...

خب جدا شن بعدشم  اون خانم اخلاقش بده و خب پسره سخته تحمل کنه برن طلاق بگیرن بهتر از خیانته که  

برای رسیدن به آرزو هامون یه صلوات بفرستید. هی تویی که داری امضام رو میخونی امیدوارم انقدر گیر خوشبختی بیوفتی که نتونی ازش نجات پیدا کنی . خدا منتظر موفقیت تو هستش .چقدر زندگی میتواند زیبا باشد و در یک آن میتواند بدترین مکان باشد گاه گله از زاده شدن میکنم گاه از زاده شدنم خوشحالم . مهربان ترین قلب ، قلبی است که سخت ترین درد ها را چشیده است و کمک کننده ترین فرد بیشترین مشکلات را داشته است . 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واقعا ممنونم❤👌👍 به اطرافیانم حتما یاد میدم چون خودم تصمیم گرفتم بترشم😂

🤣🤣🤣🤣🤣😍😍

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
زن_علیه_زن#   خانوم محترم خیانت هیچ توجیهی نداره از خودت خجالت بکش که یه زن هستی و یه طومار ت ...

توی این سایت همه نظرشونو میدن یا اگه جایی چیزی خونده باشن رو میگن . اینایی که تایپ کردم دلایل خیلی از آقایونی بود که پیش مشاور اومده بودن و گفته بودن . منم رشته دانشگاهیم روانشناسیه و تمامی این هارو تو دوره کارآمزی ای که پیش استادام داشتم و باید پرونده هارو بایگانی میکردم خوندم . وگرنه هیچ زنی برعلیه زن دیگه نیس که لازم باشه کمپین زن علیهزن تشکیل بشه . نظرات همه مهمه و البته محترم . 

واجبه به بعضیا گفت صدا 📣 دوربین 📹 حرکت 🏃  گمشوووووووووووو😠😠😠😠
2731
توی این سایت همه نظرشونو میدن یا اگه جایی چیزی خونده باشن رو میگن . اینایی که تایپ کردم دلایل خیلی ا ...

میگم خیانت توجیح کردنی نیس 

همه اقایون با این حرفا داشتن خودشونو توجیح میکردن فقط 

خیانت 

توجیح 

کردنی 

نیس 

شما خوندی خب خونده باشی شما فقط یه مشت توجیح مزخرف و خوندی همین به جای اینکه باهاش مخالف باشی داری نشرش میدی و ازش دفاع میکنی؟

بیاین پایین عشقا یه چیز جذاب دارم👇👇👇👇داستان امیر و پریناز بزنید رو لینک و بخونید مرسی از توجهتون
میگم خیانت توجیح کردنی نیس  همه اقایون با این حرفا داشتن خودشونو توجیح میکردن فقط  خیانت ...

اشتباه من اینجا بود که اول متنم ننوشتم از نظر آقایون .   اینطوری سوء برداشت نمیشد . 

واجبه به بعضیا گفت صدا 📣 دوربین 📹 حرکت 🏃  گمشوووووووووووو😠😠😠😠
2738
میگم خیانت توجیح کردنی نیس  همه اقایون با این حرفا داشتن خودشونو توجیح میکردن فقط  خیانت ...

دقیقا توجیه ...تهش تنوع طلبی ذاتی هست و چقد خوش بحالشون میشه اگه جامعه هم اونا رو محق بدونه ...درود بر شجاعت شما بانو