2733
2739
عنوان

هر وقت دلم می خواد ازدواج کنم میام نی نی سایت مثل چی پشیمون میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 492 بازدید | 53 پست

راحتی برا خودت چیه هیچ کاری نمیتونی بکنی مثال نمیتونی رو تخت بپر بپر کنی نمیتونی آب بازی کنی نمیتونی کنسرت برگذار کنی و نمیتونی آشپزخونه رو به گند بکشی کجاش خوبه ها؟ها؟😑🤣🤣

خب خوشگلا میخواستم بگم که من و دیگه یادتون بمونه من پاندای مهربونی هست⁦❤️⁩😁 اما از درون کونگ فوکاری بیش نیستم🙄😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این باعث میشع شما در اینده هم بدبین بشی

یسریا جنبه خوندن این تاپیکارو ندارن

از فردا میرن ب شوهر خودشونم شک میکنن

و این باعث فاصله و سردی بین دوطرف میشه و همین میشه ک ی زندگی پشت ی زندگی دیگ خراب میشه البته خدایی نکرده

ولی خب راس میگم جنبه ندارن یسریا

2728
دقیق بگو مث چی؟؟؟🙃

مثل : زیاد احساسی عمل نکنم 

همونطور که عشق وجود داره خیانت هم وجود داره 

تو زندگی هم امکان داره 

وقتی یه نفر بهم خیانت کرد گریه نکنم ناراحت نباشم فقط جدا شم و یه زندگی بهتر برای خودم بسازم

اول عاشق خودم باشم

همیشه ازدواج فامیلی برای یسریا  خوب نیست از جمله من

حالا اینا یک چیز کوچکی هست که یاد گرفتم

برای رسیدن به آرزو هامون یه صلوات بفرستید. هی تویی که داری امضام رو میخونی امیدوارم انقدر گیر خوشبختی بیوفتی که نتونی ازش نجات پیدا کنی . خدا منتظر موفقیت تو هستش .چقدر زندگی میتواند زیبا باشد و در یک آن میتواند بدترین مکان باشد گاه گله از زاده شدن میکنم گاه از زاده شدنم خوشحالم . مهربان ترین قلب ، قلبی است که سخت ترین درد ها را چشیده است و کمک کننده ترین فرد بیشترین مشکلات را داشته است . 

من که خیلی از تاپیکهارو نمیخونم به نظرم تاپیکها اصلا معیار درستی برای ارزیابی جامعه و ازدواج نیست

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!
2740

من باورم نمیشه که بتونم عشق رو تجربه کنم😑 اینو چی میگی ؟

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨

امیدوارم که دیدتو بد نکرده باشن

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
این باعث میشع شما در اینده هم بدبین بشی یسریا جنبه خوندن این تاپیکارو ندارن از فردا میرن ب شوهر خو ...

شما درست میگین ولی الان ازدواج شده یه ریسک بزرگ که من با چشم دیدم کسایی چند همسر داشتن و ادعای مذهب میکردن اصلا نمیشه به هیچکس اعتماد کرد ولی ازدواج امری زیباست که البته هر کسی صلاحیتش رو نداره  

برای رسیدن به آرزو هامون یه صلوات بفرستید. هی تویی که داری امضام رو میخونی امیدوارم انقدر گیر خوشبختی بیوفتی که نتونی ازش نجات پیدا کنی . خدا منتظر موفقیت تو هستش .چقدر زندگی میتواند زیبا باشد و در یک آن میتواند بدترین مکان باشد گاه گله از زاده شدن میکنم گاه از زاده شدنم خوشحالم . مهربان ترین قلب ، قلبی است که سخت ترین درد ها را چشیده است و کمک کننده ترین فرد بیشترین مشکلات را داشته است . 

علت اصلی خیانت مردا زناشون هستن. فک کن بری سرکار خسته و هلاک بیای خونه ببینی زنت با موهای پریشون یا فقط کش زدس. لباس گله گشاد پوشیده و همش میگه این لباس خنکه من دوسش دارم . همش از این و اون غیبت میکنه  یا زنش همش مریضه و اینجا و اونجاش درد میکنه .میخوای بغلش کنی بوی قیمه و قورمه سبزی میده . هر وقت کارت دعوت بیاد زنش آرایش میکنه . همش داره چت میکنه و سرش تو گوشیه . تا شوهره میخواد بوسش کنه هی بگه وا خجالت بکش . و ......معلومه که زنای دیگرو که تو خیابون که میبینن 700 قلم به خودشون رسیدنو بیشتر دوس دارنو سمتشون کشیده میشن. 

البته یه علت فرعی هم داره اونم اینه که بعضی از آقایون زاتا کرم دارن . 

واجبه به بعضیا گفت صدا 📣 دوربین 📹 حرکت 🏃  گمشوووووووووووو😠😠😠😠

بستگی داره آدم چقدر دهن بین باشه تا یکی گفت شوهرم خیانت کرده هی با خودش نگه نکنه شوهر منم خیانت کنه که تاپیک دیدم درموردش، یا نگه پس منم ازدواج نمیکنم تا خیانت نبینم🤨

🤐
شما درست میگین ولی الان ازدواج شده یه ریسک بزرگ که من با چشم دیدم کسایی چند همسر داشتن و ادعای مذهب ...

بله دقیقا

کم چیزی نیس واقعا

ولی یسری چیزا هم از جانب خود خانوما باید رعایت شه ک نمیشه

2706