2737
2734
عنوان

گفتی میخوام تو ابرا همدم ستاره ها شم😁😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 624 بازدید | 103 پست
یادش بخیییر😂😂😂😂

عشق میکنم باهاش😁😁

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  

اهنگ آهای خوشگل عاشقق

اهنگ تو خودت نمره ی بیستی 

اهنگ از اون بالا کفتر بیاید😂😂😂😂😂

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه دنیا یه دنیا عاشقم من....بدون ب عشقت صادقم من...

تو مست خویش و من مست عشقم اگه نباشی میمیرم...

بیا ک عمر از سر گیییییرم

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
اون موقع ها بیشتر محسن یگانه گوش میدادم یادش.

میراث بمونه اون اهنگش که میگفت قسمت اینه که چشمای کورم به راهت بشینه😂😂😂😂😂

نمیدونم چه مرگم بود باهاش ضجه میزدم همیشه

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2731
2740
گفتم به جای شعر و قصه های بچگونه با هم بیا بسازیم زندگی رو عاشقووونه

ما دوبال پرواز مرغ عشقيم پر ميگيريم تا اوج اسمونا 

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
گفتم به جای شعر و قصه های بچگونه با هم بیا بسازیم زندگی رو عاشقووونه

ما دوبال پرواز مرغ عشقیمممممم

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸
2706