2733
2739
عنوان

گفتی میخوام تو ابرا همدم ستاره ها شم😁😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 623 بازدید | 103 پست

یادم نمیاد ولی فعلا که با اهنگ کرونا برو خونتون دارم خاطره سازی میکنم😐

بغلم کن که من از همه خستم توی این دود و دم غم میکشم از تو نفس من بغلم کن همین جوری که هستم بغلم کن که شکستم بغلم کن که من از دنیا بردیم عشق و آرامشو باور کن باتو دیدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدابگم چیکارت نکنه حالا تا چندروز این اهنگو تو مغزمن میخونن😠😠😆😂

😂😂😂😂امروز یک بند تو کله من بود

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
2731
میراث بمونه اون اهنگش که میگفت قسمت اینه که چشمای کورم به راهت بشینه😂😂😂😂😂 نمیدونم چه مرگم بود ...

واسه من که برعکس کار زمونه....کسی نیست که قدره دلم رو بدونه.....گناهی ندارم ولی قسمت اینه....که چشمای کورم به راهت بشینه  آره غمگین بود.یادش بخیر

خدایا شکرت که همیشه هوامو داری یه حاجت بزرگ دارم لطفا اگه زحمتی نیست برا برآورده شدنش یه صلوات بفرست  ممنون. 
سیا دخت حاجرو خودومه تو گل میپلکونم

این اهنگ همیشه منو یاد اسب آبی میندازه😂😂😂😂

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
2738
نمره ی بیست کلاسو نمیخواااام چقدر تباه بودیم    

وای اره😂😂😂😂

این اهنگ همیشه منو یاد اسب آبی میندازه😂😂😂😂

🤣🤣🤣🤣🤣باورت میشه همیشه ارزوم بود یه جنوبی اینو برام معنی کنه😁

من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم،تا دیگه حرفشونو ادامه ندن😏
نمره ی بیست کلاسو نمیخواااام چقدر تباه بودیم    

بهترین هوشو هواسو نمیخوام  

خدایا شکرت که همیشه هوامو داری یه حاجت بزرگ دارم لطفا اگه زحمتی نیست برا برآورده شدنش یه صلوات بفرست  ممنون. 

آهنگا سعید آسایش آهنگا ساسی مانکن مثل پارمیدا آهنگا تو ای اف ام و تتلو

آهنگا مترضا پاشایی یادش بخیر

صدای خنده ی خدارامیشنوی؟!دعاهایت را شنیده🤲و به آنچه محال میپنداری میخندد🙂

قد و بالای تو رعنا‌ رو بنااااااازم

تو گل باغ تمنا رو بنااااااااازم

ای که با عشوه گری،از همه دل می بری، چرا نمیرقصی؟؟

ای که با موی طلا،قد و بالای بلا،فتنه برپا میکنی، چرا نمی رقصی؟😻

عاقبت یک روز مغرب محو مشرق میشود❤عاقبت غربی ترین دل نیز عاشق میشود🌹شرط می بندم زمانی که نه زود است و نه دیر❤مهربانی حاکم کل مناطق میشود🌹