2752
2734
عنوان

اونایی که خونه و ماشین دارندواونایی که ندارندهمه بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 3941 بازدید | 82 پست

من خودم سر کار رفتم و بعدشم ک بچه داشتم تو خونه خیاطی کردم و پولامو جمع کردم

همسرمم از هجده سالگی رفته سر کار.. بله سرمایه اولیه مهم بوده همیشه ولی گسانی بودن ک با سرمایه صفر بلاخره گلیم خودشکن رو از اب کشیدن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=144423466]اصلا روم نمیشه بگم ب کسی حس میکنم اینجوری تابلو میشه بخاطر هنین بیشتر سکوت میکنم &n ...

اره خیلی خوبه خداروشکر همیشه هوامونو دارن 

ولی برام ناراحت کنندست چون من تو دوران دوستی بودم و دیدم ک شوهرم صبح تا شب کار میکرد تا بتونه ماشین بخره 3 سال تمام ب خودش سخت گذروند بعد ک ماشین خرید نانزد کردیم یه رو پدرشوهرم گفت فلانی ازم پرسید ماشین رو چند خرید گفتم من براش خریدم

اینقد ناراحت شدم 

تاریخ شروع رژیم1402/01/25 وزن شروع80🤗۷۸.۶۵۰🤗

قبل از ازدواجمون من و شوهرم نصف نصف پول گذاشتیم ماشین خریدیم

شرط ازدواج پدرم خونه بود ...

پدر شوهرم یه خونه ۵۰ متری تهران خرید و ازدواج کردیم

چون شوهرم سرباز بود و کار نمیشد بکنه و در آمد نداشتیم ..خونه رو فروختیم و رفتیم اندیشه کرج اجاره کردیم و بقیه پول تو بانک سود میگرفتیم

بعد از ۱ سال همونجا خونه خریدیم که پولمون سوخت نشه

با بقیش هم ماشین ثبت نام کردیم.... 

وقتی تحوبل گرفتین همون جوری صفر فروختیم و خونه هم فروختیم و مقداری از طلاهای من هم فروختیم و برگشتیم تهران خریدیم .. البته این بار خونه ۸۶ متری

اینا همش ۴ سال طول کشید 

ولی خیلی با همون پول خونه ۵۰ متری بازی کردیم تا تونستیم بزرگتر بگیریم

2731
آخه من حافظم خوبه فکر کردم خودت بودی که تو یه تاپیکی میگفت شوهرم همه چی رو به نامم کرده میگه اگه‌یه ...

من یه بار تو یه تاپیک گفتم که شوهرم به 40 میلیون پولش دست نمیزنه میگه این پشتوانه تو هستش که وقتی من نبودم پول داشته باشی.. هیچوقت نگفت میدم بهت که خانوادم ازت نگیرن.. هیچی هم نداریم که به نام خودمون باشه، حتی اگه ماشین بخره من راضی نمیشم بزنه به اسم من، خب مرده غرور داره، تو گرما و سرما کار میکنه پول در میاره، حقشه به اسم خودش باشه.. حالا ان‌شاءالله اگه یه روزی خونه خریدیم نصف نصف.

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

ما اول نامزدی فقط یدونه وانت به اندازه 13ملیون داشتیم 20ملیونم وام ازدواج برداشتیم قبل عروسیمون ماشینمونو عوض کردیمو یدونه پراید 18تومنی خریدیم موقع عروسی هیچ سرویس طلایی نخریدم و هزار تومان کسی دستمون و نگرفت پدرشوهرم حتی پول شاباشم آزمون گرفت خودمون برا خودمون عروسی گرفتیم فقط یه النگو خریدن که پونصدشو خودمون دادیم 

الان نزدیک دوساله عروسی کردیم یه پسر نه ماهه داریم یدونه پراید مدل نود هشت یدونه ام زمین سیصد میلیونی 

خیلی قناعت میکنیم زمبنو صدو پنجاه خریدیم الان شده سیصد 

ناگفته نماند تو عروسی بیست تومن جهیزیمو خرج نکردم بیستم شش تومنم النگوهامو فروختم و شوهرمو یه زمین هفتاد تومنی داشت اونو فروختیم و تونستیم زمین بخریم

خونه رو تبدیل بکن به رهن و اجاره  با پول رهن بدهیاتو صاف کن که نخوای سود وام بدی چون پول پیشتم بی ارزش میشه ، اضافم اومد طلا بخر بعدشم هر ماه یا ۲ ماه یکبارم با حقوقتون طلای کارکرده یا سکه گرمی بخرید 

اره خیلی خوبه خداروشکر همیشه هوامونو دارن  ولی برام ناراحت کنندست چون من تو دوران دوستی بودم و ...

این رفتار خیلی زشته.ماهم ک میخواستیم خونه بخریم پدر شوهرم ک فهمید به همه گفت میخام برا پسرم خونه بخرم😤😤هر وقت کمک بخوایم بهشون میگیم ولی واقعا خونه رو با پول خودمون خریدیم ک کلی هم براش زحمت کشیدیم.

خدا ❤ من است.

عزیزم منم مثل شما پدر شوهرم فقط یه زمین داد بهمون سال 90عروسی کردیم شوهرم با وام ازدواج و پس اندازش عروسی گرفت با پول کادوسها و طلاهام یه پراید کار کرده خریدیم شوهرم باورت میشه اوایل زندگیمون همش اضافه کاری میکرد تا تونستیم با پس انداز و وام خونه بسازیم الحمدالله الان تازه قسطامون تموم شده پدر شوهرم وضع مالیس توپ در صورتی که واسه برادر شوهران خودش خونه ساخت تحویلشون داد