2737
2739
عنوان

اونایی که خونه و ماشین دارندواونایی که ندارندهمه بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 3941 بازدید | 82 پست
پس کجا زندگی کنیم ۴۵تومن رهن نشستیم

گلم وقتی تایم خونه ای ک نشستین تموم بشه دیگه با۴۵تومن بهتون رهن کامل نمیدن بااین وضعیت خراب مستاجری و موجری نهایتا باید برین رهن و اجاره 

خب برید یه جا ک ۵تومن پول پیش بدید و ماهی۵۰۰ اجاره ۴۰ تومنم بدید طلا سودشو ببرید و حال کنین بنظرم حتی اگه شده خونه قدیمی هم باشه باشه اما با پولتون کار کنین ولی خب خدایی نکرده دست نابلد ندید ک سرمایتون از بین نره 

قیمت دیروز طلا رودیدی?قیمت امروز طلارو هم ببین 

هرکی میگه قیمتا میاد پایین ببخشید ببخشید غلط کرده ک گفته 

فکر نکنم رو طلا ضرر کنین 

ولی اگرم خواستی طلا بخری طلای اب شده بخر که به محضی ک گرونتر شد بتونی بفروشی نه بری طلای اویزی مثل النگو و ... بخری که مایه ضرر میشه

...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=144423466]اصلا روم نمیشه بگم ب کسی حس میکنم اینجوری تابلو میشه بخاطر هنین بیشتر سکوت میکنم  تازه خودشم م ...[/QUپدر شوهر منم دقیقا اینطوریه.ولی من میگم ک مثلا اینقد پول داد ک ازشونم ممنونم.تو این شرایط اقتصادی بد واقعا خوبه ک پدر مادر کمک بچهاشون کنن.

خدا ❤ من است.
2731

ما سه ساله نامزدیم نه خونه ایی براشروع زندگی داریم نه سرمایه ایی نه طلایی نه جهازیی،،،گفتم که بدونی تنها نیستی😶😞

لطفا برا خودتون زندگی کنین❤🥰 دوست دارم خودم

ذکر یا جواد الائمه ادرکنی زیاد بگو

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂
2740
هیچیییییی خودمون با بدبختی و حذف خیلیییی چیزا یه خونه خریدم،البته اگه الان بود که پولمون انباری هم ...

آهان اولش اشتباه نوشتيد كمك خانواده ها بوده 

خوب ما هم همينطور نه خرج اضافه كرديم نه مسافرت نه مهموني ،تا تونستيم بعد سالها خونه بخريم تازه ازمون ايرادم ميگرفتن و نظر ميدادن 

کمک خانواده هم خیلی مهمه ما داریم ولی اولش با کمک خانواده بود خودمون تلاش کردیم بهترش کردیم شما هم خودتو سرزنش نکن عزیزم با شوهرت هر دو کار و تلاش کنین انشاالله خدا کمک کنه و صاحب بهترینها بشین

عزیزم ما خانواده همسرم بهمون کمک کردن وگرنه اگه ب خودمون بود تا اخر عمر نمیتونستیم زمین بخریم 

شما بی عرضه نیستی شرایط اقتصادی بد شده و پس انداز کردن سخت

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍
2706