2737
2739

احساس بی کفایتی میکنم دیگ شش ساله عروسی کردیم نه خونه نه ماشین فک کنین از اول وام وقسط حتی طلاهای عروسی و پول مراسم هم وام بود الان فقط تواین شش سال ۴۵تومن پول رهن خونمونوداریم ینی من بی عرضه بودم پس چرا بقیه دارندچطوری برابقیه جور شده برامن نشده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاءالله به زودی صاحب خونه ماشین بشین خواهرم

لطفا یه صلوات برا ظهورآقاوتعبیر نشدن خوابم وخوب بودن رابطه بین داداشام و کار پیدا کردنشون وطول عمر پدرو مادرها(پیش مرگشون بشم من دعا کنین لطفا) و حفظ آبروی همه و من به حق آبروی خانوم فاطمه الزهرا(س) و سلامتی شوهرم و کارپبدا کردن همه بیکارها بفرستین  خدا خیرتون بده الهی آمین
2728

ما با همون وام ها خریدیم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2738

بقیه حتما پشتوانه دارن  تومستاجری یکم همه چی سختره اونم الان

#سعی کنیم مفیدباشیم .( تجربهمشاورهخانوادگی روانی بالینی دارم) #به نظرمن مظلوم ترین زن دنیا زنیه که یه روز انقدر قوی بود ک غرورشو هیچ کس نمیتونست بشکنه ..تااینکه یک روز یه نفر پیدا میشه و تمام غرورشو به بادمیده دیگه ارخودش میگذره و تمام عمرشو صرف بچه ش میکنه..#به نظر شما چی این دنیا واقعا عدالتی داره؟...!

من تو دوران دوستی شوهرم پول جمع کرد ماشین خرید با پول کارش یه 1000تومن خانوادش ندادن شاید 3 سال بیشتر جمع کرد تا تونست بخره

خونه هم با وام ازدواج و فروش زمین تونستیم بخریم 

بجاش ماهی 1700 قسط داریم اونم تا سال 1404 ک با پول کار شوهرم نوک ب نوک میرسونیم گاهی کمم میاریم

دقیقا شرایطمون مثل همِ.. از سال 91 تا الآن هیچی نداریم..خونه هم که واسه پدرشوهرمه..ماهم تنها سرمایمون 40تومن پول نقده

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

۴۵تومنو بده یه پراید اخر هفته بفروشش ۵۰ تومن مملکت اینجوری تازشم پول نقد دیگه بدرد نمیخوره ثانیه ای از ارزشش کم میشه 

این ۴۵تومنم ۴روز دیگه ۴۵ تومن تک تومنی میشه اگه نجنبی و فکرتو کار نندازی

...

عزیزم بستگی به تلاش همسرتم داره ما خونه و ماشین داریم چون شوهرم از نوجوونی کار میکرده و تلاش کرده تنها کمکی که من بهش کردم این بود که طلاهامو فروختم تا ماشینش عوض کنه

خدایا مهر کسانی رو که قسمتمون نیستن به دلمون ننداز
2706