2733
2739
عنوان

اونایی که خونه و ماشین دارندواونایی که ندارندهمه بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 3941 بازدید | 82 پست
آهان اولش اشتباه نوشتيد كمك خانواده ها بوده  خوب ما هم همينطور نه خرج اضافه كرديم نه مسافرت نه ...

خیلی سخته

یکیو میبینم یهو به همه چی میرسه غصم میگیره

یا ماشین خوب میخرن،میگن ارثیه گیرمون اونده

کاش ماهم حداقل ارثیه ای داشتیم

۹/۹/۹۹من به آرزوم خواهم رسید🥰خدایا شکرت
قبل از ازدواجمون من و شوهرم نصف نصف پول گذاشتیم ماشین خریدیم شرط ازدواج پدرم خونه بود ... پدر شوهر ...

اما ب این فک کن اگه همون خونه ۵۰متری اول نبود چقد و تا کی باید تلاش میکردین تا همون ۵۰متری اولی رو بخرید پیشرفت و بزرگ کردنش که هیچ ! الان از صفر شروع کردن نمیگم غیر ممکن اما خییییییلی سخته

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من دوران عقد به همسرم گفتم هیچ نمیخوام ولی باید خونه داشته باشی 

اونم طبقه بالا خونه پدرش ساخت الان خونه داریم ۱۲۰ متر خداراشکر ولی یه اتاق قرار تا یکی دوماه دیگه بهش یه اتاق اضاف کنیم چون بالکنمون انگار حیاط خیلی بزرگ

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             
من دوران عقد به همسرم گفتم هیچ نمیخوام ولی باید خونه داشته باشی  اونم طبقه بالا خونه پدرش ساخت ...

الان ۶سال ازدواج کردیم منم اول عروسی بخاطر خونه همه طلاهام فروختم 

همسرم ورشکست شد داخل یکسال هرچی کار میکرد میرفت جای بدهی حدودا ۵۰تمن بدهی دادیم 

الان خداراشکر شرایطمون بهتر شده ولی من سرم ب سنگ خورد و ولخرجی گذاشتم کنار تفریح انچنانی رستوران رفتن و کادوهای گرون گرون گذاشتم کنار

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             
اما ب این فک کن اگه همون خونه ۵۰متری اول نبود چقد و تا کی باید تلاش میکردین تا همون ۵۰متری اولی رو ب ...

بله واقعا برای ما که صفر بودیم غیر ممکن بود ... خدا کمک کنه همه خونه دار شن... هر چند با این وضع مملکت....

2740