2737
2734
عنوان

اونایی که خونه و ماشین دارندواونایی که ندارندهمه بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 3941 بازدید | 82 پست

خانواده ها کمک کردن

شوهرم از بچگی یتیم بوده

ما زندگیمون از صفر شروع کردیم،نه من جهیزیه داشتم نه اون چیزی،ولی خب استخدام بود،هیچکی بهمون کادویی هم نداد که بخوایم پیشرفت کنیم

۹/۹/۹۹من به آرزوم خواهم رسید🥰خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مدیریت هزینه ها

خرج به اندازه.. 

قسط و وام و قرعه کشی انشالله هم خونه میگیری هم ماشین

مثلا ما الان خونه خریدیم بعد کسی میاد میگه وای خونه ندارم و مستاجرم در صورتی که خرجش به شدت بالاس و از هیجی واسه خودش دریغ نمیکنه

نمیشه همه چی رو با هم داشت

2731

عزيزم اصلا وقتي كسي كمكتون نكرد و خودتونم هيچ پولي نداشتيد چرا عروسي گرفتيد با وام ؟!

همين نشون ميده كه تا حدي فكر اقتصادي نداريد 

حالا يكي خرج ميكنه ميدونه اونقدر كادو گيرش مياد كه نه تنها جبران ميشه كه كلي هم كمك زندگيشه 

ولي شما معلومه همه فقط خوردن و رفتن 

بازم دير نيست خيلي با دقت خرج كن و پولت رو تو كار بنداز 

مایی ک داریم بخاطر پدر شوهرمه اون همه چی رو داده ☹️

من پدر شوهرم هرکس رو دید گفت ماشین رو من برای پسرم خریدم 

بعد خودش میگه اگه میگفتم خودش خریده چشمش میزدن 

خونه هم خریدیم فقط 50 تومن بهمون داد به همسایه هامون گفت خونه خریدم زدم ب اسم پسرم

تازه اون 50 تومنم پولی بود ک داده بود عروسی بگیریم

2738

انشاالله به زودی خونه داری شی 

من خونه دارم دوسال پیش یه مراسم عروسی ساده خانوادگی درجه یک گرفتم یا هزینه ش خونه پیش خرید کردیم طلا یه نیم ست خیلی سبک.. الانم واقعا وضعیت میبینم راضیم که این کار کردم 

عزیزم نگران نباش ماهم نداریم 4 ساله ازدواج کردیم بااینکه شوهرم تک پسره ولی هیچ کمکی خانواده ش نکردن ماشین رو خودم خریدم شوهرمم فقط وام میگیره ک بتونه پول رهن بده دیگه اجاره ندیم ربطی به عرضه نداره هرکی خریده یه سرمایه اولیه یا کمک داشته، ما ک جفتمون داریم پس انداز میکنیم من فقط به قسط ماشین میرسم اونم به قسط های وام رهن خونه

خدای خوبم ، تنها دل خوشی این روزهای من؛ مهربانی بی حد و مرز توست...
من پدر شوهرم هرکس رو دید گفت ماشین رو من برای پسرم خریدم  بعد خودش میگه اگه میگفتم خودش خریده ...

عزیزم ۵۰ میلیون داده دستش درد نکنه.۵۰ تومن هم خیلی زیاده میدونی باید چقد کار میکردید تا ۵۰ تومن جمع کنید.

خدا ❤ من است.
خب ده تومن سال ۹۲گرفت واس عروسی رفت چندسال بعد۲۵تومن روپول خونه گذاشتیم دوباره ۲۰تومن روپول رهن گذاش ...

انشالله قسطاتون سبک شد پول پیش و پس انداز و همه رو جفت و جور کن وام مسکن بگیر

از خونه کوچیک شروع کن

2706