2733
2739
عنوان

بد دهنی شوهرم +اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 10970 بازدید | 146 پست
بله درسته  نمیدونم تاپیک های ایشون رو با کاربری های قبلیشون خوندین یا نه معذرت میخوام اینجوری ...

واااى نه امروز دندونپزشك گفتم هزينه تقريبى برا دندونات ٩مليون ،،،شوهرم قبول كرد كه كار كنه من دارم ميميرم و اصلا راضى نيستم نميدونم چجوري خودمو راضى كنم😭

چون ميگذرد غمى نيست🤷🏻‍♀️

ببین من نمیخوام قضاوت کنم. اصلا در جایگاهش نیستم. ولی برام عجیبه، شما تا پای طلاق رفتی. به خانواده ات هم بی احترامی شد، ولی همش دلت پیشش بود و وضعیت واتس اپشو تفسیر میکردی و دنبال راه برگشت بودی. خب الان یا اوضاع رو درست کنید یا خودتو نجات بده. اینجوری که خیلی کیفیت زندگی آدم پایینه همش تو دعوا و فحاشی. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ببین من نمیخوام قضاوت کنم. اصلا در جایگاهش نیستم. ولی برام عجیبه، شما تا پای طلاق رفتی. به خانواده ا ...

هه عزیزم وضعیت واتساپ مال من نبود اون عاطی 72 بود. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 
آره خودمم حدسم همینو میگه. 😪😪😪

عزیزم اگه شوهرتو دوس داری راضیش کن برین پیش روانشناس اگه اختلالی داره درمان بشه 

اگه حست اونقدر قوی نیس میتونی خودتو  نجات بدی 

باورکن من تجربه ی زندگی با همچین ادمایی رو داشتممم

بخدااا خود خود جهنمه هیچوقت درست نمیشن 

درمان هم نداره فقط کنترل میشه 

جدیش بگیر عزیزم به حرف بعضی کاربرا توجه نکن که میگن دوست داره و...

2740
خب چرا جدا نمیشی

توانشو ندارم وگرنه این چندوقت چندبار کارمون کشید به جدايي هی دست میذاره رو احساسات من میگه خاطره ها رو چیکار میکنی من دوستت دارم یا میکشمت از این حرفا. 

به نظرت با فکر به این حرفش که تو گذشته یه کارایی کرده چیکار کنم؟ 

والاه من باشم جدا میشدم چون تحملشو ندارم البته میگن تو هر شوخی یه واقعیتی هست یه غلطهایی کرده دیگه بنظر خودت چیه چند ساله ازدواج کردی

تاریخ99/9/9هیچی نمیخام 
عزیزم اگه شوهرتو دوس داری راضیش کن برین پیش روانشناس اگه اختلالی داره درمان بشه  اگه حست اونقد ...

یه آدمیه یعنیا هیشکی تو شرایط من نیست ببینه من چی میکشم پیش روانشناس میشه بهترین شوهر دنیا بازیگری میکنه دو رو بازی در میاره بد کوفتیه.

2706