2733
2734
عنوان

بد دهنی شوهرم +اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 10994 بازدید | 146 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله درسته  نمیدونم تاپیک های ایشون رو با کاربری های قبلیشون خوندین یا نه معذرت میخوام اینجوری ...

چه عجب یکی خوب یادش مونده من چی کشیدم. 😭😭😭

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 
2731
عزیزم شوهرت گویا بیماری پارانوئید داره فقط خودتوووو نجات بدههه زندگیت جهنمی تر میشه بهتر نمیشهههه

آره خودمم حدسم همینو میگه. 😪😪😪

خیلی دوست داره ...چون قبلا دوس دختر یا رل یا چیزی داشته و خودش با کسی بوده بد بینه

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        
2740
کی اول شروع کرده اونوقت؟ بعد 5 سال نمیتونم فقط بخورم که وقتی ول نمیکنه. 

شوهر منم اینجوره.وگه بدم خونه بابام و ی ثانیه دیر جواب زنگ تلفتاشو بدم میشورم .بعد چ تهمتایی ک بهم نمیزنه میگه رفتی چکار کردی و فلان کردی و ...

وعده های تو اشک شد.....از چشم ترم ریخت🥀
الان دقیقا قضیه ات چیه در شرف طلاقی ,طلاق گرفتی,خونه بابات قهری,خونه خودتی.....چه خبره الان دقیقا

الان آشتی هستیم ولی زنگ زده داشتم با مامانم میحرفیدم دوباره کلی بهم فحش داده برو تاپیک قبلیم نگاه کن. 

یکم اعتمادش جلب کن .منم شوهرم اولا سخت گیر بود اما الان ب اندازه چشماش بهم اعتماد داره

بخدا هیچی ازم ندیده بعد 5 سال زندگی هنوز منو نمیشناسه میذارم پای دوست داشتن اما چطور دلش اومد منو عذاب بده بگه قبلا فلان کارارو میکرده. 

وضعتون خیلی خرابه چ رابطه ای هست ک جز فحش توش هیچی نیست افتضاح شکاکه یا گردنتو خم کن برو بشین با شکاکیش زندگی کن شاید درآینده درست بشه یا هم میبینی اعصابشو نداری تا بچه نیس جداشو چون توام معلومه نمیتونی بسازی باوجود شوهره ب این شکاکی رفتی سرکار

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦
میتونستی یکم مهربون باشی و با عزیزم و عشقم جوابشو بدی و آرومش کنی حق داشته نگرانت شده تو ناموسشی بای ...

قهر بودیم منو کلی زده بود همین که جوابشو دادم از سرش زیاد بود شکایت کرده بودم قرار بود جدا شیم الان آشتی کردیم. 

2706