2733
2734
عنوان

بد دهنی شوهرم +اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 10991 بازدید | 146 پست
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ و باز هم‌ماجراهای عاطی۷۴ و همسرش فاز بعضی کاربرا رو متو ...

بعضیا مشکل دارن عزیزم

اگ زنش براش مهم نبود نمیگف دارم سکته میکنم کجا بودی مرگ عزیزت 

شوهر ایشون شکاکه حس میکنم

حرف بزن ابر مرا باز کن دیر زمانی است که بارانی‌ام!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونایی که میگن تو بددهن تری مشخصه هنوز با ادم بددهنی که خونتونو تو شیشه کنه و هرروز چشم تو چشم بشید باهاش رو در رو نشدید

ادم کم میاره مگ چنبار میشه فحش خورد و سکوت کرد؟ تهش میگی میشم مث خودش که بفهمه فقط خودش بلد نیس!

🌸خدایا بدجور راضیَم ازت😍❤🌸                                            { مُتِعَهِد به یکقَلبِمِهربون }                                                 واسه خوشبختیمون و رفع مشکلاتمون صلوات میفرستی؟🙏🏻
2731
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ و باز هم‌ماجراهای عاطی۷۴ و همسرش فاز بعضی کاربرا رو متو ...

واقعا!!این جور دوست داشتنی بدرد هیچی نمیخوره

مهسا هستم😃🌼
عاطفه برداشتم از حرفاش اینه یا بیش از حد عاشقته ترس از دست دادنتو داره یا گذشته خیانت دیده نمیخاد با ...

جالبه که انقدر خوب توجیه میکنی خودت رو، این کارها از دید روانشناسی یه اختلال حساب میشه و نه عشقه و نه غیرت! بلکه شک و محدودیته، نسخه‌ی زندگی خودتو برای بقیه نپیچ

2740

الان دقیقا قضیه ات چیه در شرف طلاقی ,طلاق گرفتی,خونه بابات قهری,خونه خودتی.....چه خبره الان دقیقا

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

شوهرت دوست داره بنظرم احساس میکنم دستش جایی بند نیس ازت بی خبرم بوده از شدت حرص نمیدونه چیکار کنه عزیزم طلاق بگیری که چی بشه گیر یکی بدترازاین بیفتی باهاش راه بیا منطقی جوابشو بده خودش از حرف زدن خودش خجالت میکشه‌ ایشالا درست میشه

وسیله هات گوزیه؟😂😐فحش جدید یاد گرفتم

خخخخ بیاین کلاس پیش شوهر من به همه چی یه فحشی میده باورت میشه مگس رو پاش میشینه به مگس میگه بی ناموس من میخندم. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 
بعضیا مشکل دارن عزیزم اگ زنش براش مهم نبود نمیگف دارم سکته میکنم کجا بودی مرگ عزیزت  شوهر ایش ...

بله درسته 

نمیدونم تاپیک های ایشون رو با کاربری های قبلیشون خوندین یا نه

معذرت میخوام اینجوری میگم من که تو زندگیشون نیستم ولی بر اساس تاپیک ها و گفته های خودشون اینجوری برداشت کردم که همسرشون نرمال نیستند 

حتی یبار اسی بدجور مریض شد و چون قیمت داروهاشون شد ۱۰۰ تومن اسی رو کتک زد !!!!

۳تا حاجت خیلی مهم دارم😊شما صلوات بفرستید تا هرچه زودتر برسم به هر ۳تاش♥️و لایکم کنید تا منم براتون صلوات بفرستم♥️😘
2706