2733
2734

چون تو ماه محرما خیلی دیدم طرف با ارایش غلیظ میاد بهشم میگن ارایش مخصوص ماه محرم

کمتر کسی برای عزاداری میاد 

اقایونم که همه چششون اینور اونوره 

مامان پسرا هم دنبال دختر 

دخترا هم دنبال شوهر 

امیدوارم امسال محرم بخت همه امون باز بشه😉به حق امام حسین🙈

زندگی سخت تر از اون چیزی بود که فکر میکردم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا بیشتر مکان قرار هس

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌  درمورد حسابداری و بازار کارش ممنون میشم اگر اطلاعی دارید باهام به اشتراک بزارید🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
2731

حتی شب های احیا هم همینه

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌  درمورد حسابداری و بازار کارش ممنون میشم اگر اطلاعی دارید باهام به اشتراک بزارید🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
ازدواج بخوای باید محرم بری روضه اونجا نصف فامیلای ما تو همین روضه های زنونه بختشون باز شده   &n ...

راست میگی😈😈

2738
اره همه قرار میذارن بجز ما🥲

هییییی خواهر

عزیزم من چادری ام هستم والا تو این مراسما خاستگار نداشتم   چه میدونم شاید از شانس منه ☹

منم نداشتم امسال میخوام برم امتحان کنم 

2706