2733
2734
عنوان

تجربه های زایمانتون

| مشاهده متن کامل بحث + 464 بازدید | 67 پست
منم سه هفته دیگه زایمانم هست (سزارین)  بشدت استرس گرفتم و میترسم. مامانای مهربون لطفا از تجربی ...

تجربم اینکه خیلی عالیه قشنگ تیپ زدم ارایش  کردم که میان عیادت قشنگ باشم کلی عکس گرفتم کیک سفارش دادیم همسرم اورد اتاقو تزیین کردیم کلی عکس گرفتیم خوش گذروندیم بالخره بهنرین روز زندگیمون بود شمام همینکارارو بکن بهشون فک کن استرس از یادت میره خیلی شیکو مجلسی میری زایمان میکنی برمیگردی دیگه چه استرسی

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
نه عزیزم من خودم پرستارم شکم بند چندان تاثیری نداره بیتاثیرم نیست اما اونجوری که فکر کنی تاثیر نداره ...

نمیدونم والا .. حانواده همسرم اکثرا اختیاری سز شدن لاغرن

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
راضی بودین؟؟ پمپ تاثیر داره خوبه؟؟ 

بله راضی بودم پمپ هم دکتر بیهوشی گفته بود نهایت یک ربع یکبار در صورت درد زیاد کلیدش رو بزن من دردم زیاد میشد تند تند میزدم 🙈دیگه میرفتم فضا واس خودم ولی دردش قابل تحمل بود از نظر من از زایمان طبیعی حداقل بهتره مامانمم همه بچه ها رو طبیعی زاییده آخری سزارین میگه سزارین بهتره

لاغری نمیگم شکم مثل قبل نمیشه توی سزارین زحمت زیاد میخواد که ادم اون شکمو جمعش کنه  واقعا البته خیلیا براشون مهم نیست هیکلشون بریزه به هم اما من اگر هیکلم بد میشد دیوونه میشدم 

بله راضی بودم پمپ هم دکتر بیهوشی گفته بود نهایت یک ربع یکبار در صورت درد زیاد کلیدش رو بزن من دردم ز ...

منم دارم به سزارین فک میکنم

2738
شما بی هوشی بودی؟م شکم رو گفتن تا وقتی بی حسی فشار میدن

شکم منو یادشون رفتع بود دم اسانسور فشار داد لعنتیا😢

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
لاغری نمیگم شکم مثل قبل نمیشه واقعا البته خیلیا براشون مهم نیست هیکلشون بریزه به هم اما من اگر هیکلم ...

ولی خیلی سزارینی هس شکم ندارن دیدم .. طبیعی هم همین طور شکم نداشتن شاید بستگی به بدنت داره

شکم منو یادشون رفتع بود دم اسانسور فشار داد لعنتیا😢

واییییی مگه حصوصی نبودی؟ ؟؟ این همه پول میگیرن برا چی پس

من وقت سزارین داشتم سر هزینشم با دکتر ب توافق رسیده بودم ولی تو 36هفته درد زایمان گرفتم و خوردم ب تعطیلی های 22بهمن و دکترم رفته بود مسافرت،اگه یادتون باشه 4روز تعطیل بود،هیچ دکتری بجز دکتر بیمارستان تو شهر نبود اونم هرچی اصرار کردم سزارین نکرد،دیگه روز 23بهمن بچم طبیعی بدنیا اومد ولی تو 20دیقه،چون مرتب ورزش میکردم و خرما میخوردم بعد انقدر خوشحال شدم ک سزارین نشدم بخیه هم فقط یه دونه خوردم البته ماماخوصیم گرفتم

من وقت سزارین داشتم سر هزینشم با دکتر ب توافق رسیده بودم ولی تو 36هفته درد زایمان گرفتم و خوردم ب تع ...

من تو عمرم خرما نخوردم چون بدم میاد اصلا هم این ورزشا رو هنوز شروع نکردم .... نامه اینا رو دکترم گفته بگرم اگر انتحابم سز باشه هر موقع باشه سزارین انجام میدن

بخیه جذبی دکترم میگه تا سه ماه احتمال عفونت داره من نخی میخوام 

والا دکترای منکه تعجب کردن دیگه بخیه هامو شکافتن عفونت خارج شد دیگه ام بخیه نکردن خودش چسبید

منم اختیاری. و همون شکم سابقم.یعنی بچه رو که دراوردن شکمم شد همونی که بود هیچ شکم بندیم استفاده نکردم بستگی به سیستم بدن هرکسی داره

2706