2410
2553
عنوان

تجربه های زایمانتون

464 بازدید | 67 پست

رو بگین هم طبیعی بگین هم سزارین.من از طبیعی ترس وحشتناکی دارم شهری که هستم سزارین تو خصوصی هم اختیاری نیس لطفا از درد بعد سزارین و درد حین طبیعی بگین

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تو امضام هست

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
2720

جفتش داغونه فک کنم بهترین گزینه اینکه بچه رو لک لکا بیارن

تنها کسی که هنگام گریه‌ام به من نخندید و همراهم گریه کرد،... آیینه بود که منِ ظالم شیشه‌اش را شکستم....

منمممموخیلی میترسم دوماه دیگه زایمانمه..🙄🙄🙄بیشتر از اینکه اگه کرونا همینطور بمونه همراه ندارم میترسم😑😑

واسه به سلامت دنیا اومدن کوچولوم دعا کنین😍😍😍😍❣🌹
2714

من سزارین کردم ولی به نظرم طبیعی بهتره سزارین شکم لایه لایه با تیغ باز میشه و معلومه که عوارض زیادی داره  چسبندگیهای که توی سنین بالا گریبانگیر میکنه ادمو ولی طبیعی اگر خوب انجام بشه قطعا روش بهتری عستش بزای زایمان 

منمممموخیلی میترسم دوماه دیگه زایمانمه..🙄🙄🙄بیشتر از اینکه اگه کرونا همینطور بمونه همراه ندارم میت ...

منم دوماه دیگه خصوصی که کرونایی نیس

من سزارین کردم ولی به نظرم طبیعی بهتره سزارین شکم لایه لایه با تیغ باز میشه و معلومه که عوارض زیادی ...

سزارین اختیاری؟

من سزارین عالی بود 

هیچ درد و مشکلیم نداشتم

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

منم سه هفته دیگه زایمانم هست (سزارین) 

بشدت استرس گرفتم و میترسم. مامانای مهربون لطفا از تجربیاتتون بگید

سلامتى اونى كه برام ٢٤ ساعت كار كرد حقوقم نخاست ميگفت خوشبخت شی خستگيم در ميره ،،،مادر رو میگم. به سلامتی مادر که فرشته روی زمین است
2706