2737
2739
عنوان

تجربه های زایمانتون

| مشاهده متن کامل بحث + 464 بازدید | 67 پست
واییییی مگه حصوصی نبودی؟ ؟؟ این همه پول میگیرن برا چی پس

اره خصوصی بودم اونم شانس  من بود

ولی پمپ درد گرفتم راحت شدم دیگه هیچ شیافی استفاده نکردم

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
اره خصوصی بودم اونم شانس  من بود ولی پمپ درد گرفتم راحت شدم دیگه هیچ شیافی استفاده نکردم

پس پمپ از شیاف بهتره..خدا فرزندتون رو حفظ کنه برا منم دعا کیند

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس پمپ از شیاف بهتره..خدا فرزندتون رو حفظ کنه برا منم دعا کیند

اره خیلی خوب بود ممنون عزیزم انشاله زایمان راحتی داشته باشی❤

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
تجربم اینکه خیلی عالیه قشنگ تیپ زدم ارایش  کردم که میان عیادت قشنگ باشم کلی عکس گرفتم کیک سفارش ...

عزیزم مرسی جواب دادی

چقدر زیبا توصیف کردی. من بشدت استرسی هستم هر چی به روز زایمانم نزدیک میشم استرسم بیشتر میشه 

سلامتى اونى كه برام ٢٤ ساعت كار كرد حقوقم نخاست ميگفت خوشبخت شی خستگيم در ميره ،،،مادر رو میگم. به سلامتی مادر که فرشته روی زمین است
2728
عزیزم مرسی جواب دادی  چقدر زیبا توصیف کردی. من بشدت استرسی هستم هر چی به روز زایمانم نزدیک میش ...

نه عزیزم هیچ استرسی نداشته باش سزارین هیج استرسی نداره فقط به این فک کن که قرار چه کارایی بکنی چه تدارکی ببینی کلی روت تاثیر میزاره

تو ریکاوری به هوش میای میبینی یه جوجه کوچولو کنارت خوابیده خیییلی خووبه اون لحظه😍😍😍

انشااله بهترین زایمانو داشته باشی

نه عزیزم هیچ استرسی نداشته باش سزارین هیج استرسی نداره فقط به این فک کن که قرار چه کارایی بکنی چه تد ...

فدات بشم مهربانو  

سلامتى اونى كه برام ٢٤ ساعت كار كرد حقوقم نخاست ميگفت خوشبخت شی خستگيم در ميره ،،،مادر رو میگم. به سلامتی مادر که فرشته روی زمین است
نه عزیزم هیچ استرسی نداشته باش سزارین هیج استرسی نداره فقط به این فک کن که قرار چه کارایی بکنی چه تد ...

فدات بشم مهربانو  

فدات بشم مهربانو    

عزیزدلمی❤❤❤

2740