2737
2734
ولی بازم باید خودتو جمع و جور کنی عزیزم... خدا بزرگه... بازم تا دیر نشده برین دکترای دیگه... به هم ر ...

من ازقبل ازدواج عاشق بچه بودم هنوزم هستم انگار زندگیمو بوسیدم گذاشتم کنار....مادرم خییییلی دوسداره من بچه داربشم ناراحتیشو میبینم دنیا رو سرم خراب میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه خانواده خودم نه خانواده همسرم تاالان تو زندگیم دخالت نکردن که بچه بیارم یا نیارم یا اینکه نگهدارم ...

😔😔😔 سقط خیلی سخته!!  واقعا سخته!! 

من بعد سقط تا حدود یک سال افسرده بودم شما خوب تحملی داشتین!!   امیدوارم زندگی براتون بهتر بشه!

دقیقا کی و کجا بود که زندگیت از اون چیزی که میخواستی بشه فاصله گرفت
😔😔😔 سقط خیلی سخته!!  واقعا سخته!!  من بعد سقط تا حدود یک سال افسرده بودم شما خوب تحملی ...

دکترم گفت عجب جووونی داری هرکسی جای توبود تاالان مرده بود اما سنگ جونم ،😂😂😂

مرسی عزیزم همچنین شما بهترین ها براتون باشه 

مادرم ضربان قلب من است.
2731
بارداری اولت هم ناخاسته بود وخودت سقط کردی؟

بله بارداری اولم هم ناخواسته بود اما نزدیک دوماه و دو هفته بیشتر یادم نمیاد دقیقشو  نگهش داشتم اما مسمومیت بارداری و بستری بیمارستان شدم عمل کورتاژ  جنین مرده به رحممم چسبیده بود...

ببخشید حرفایی ناخوشایندی زدم 

مادرم ضربان قلب من است.
دکترم گفت عجب جووونی داری هرکسی جای توبود تاالان مرده بود اما سنگ جونم ،😂😂😂 مرسی عزیزم همچنین شم ...

من یکی از دوستام تو دوران عقدش باردار شد و رفت کورتاژ کرد الان چسبندگی رحم پیدا کرده ده ساله داره تلاش می کنه و نمی تونه بچه دار بشه!!!

خیلی مواظب خودت باش! 

دقیقا کی و کجا بود که زندگیت از اون چیزی که میخواستی بشه فاصله گرفت
من یکی از دوستام تو دوران عقدش باردار شد و رفت کورتاژ کرد الان چسبندگی رحم پیدا کرده ده ساله داره تل ...

الهی انشاالله خدابهش رحم کنه و دامنش سبز بشه ...

اما من بعداز کورتاژ دوبار بی بی چکم مثبت شد چه حال بدی داشتم ترس استرس داغون بودم ...

دوروزه پیش درحال سقط برای چند ثانیه از هوش رفتم انگار یه لحظه روح از بدنم خارج شد دستم گیر کرد به لبه ی شیشه عسلی بریده شده بود همسرم انقد ترسیده بود هوشیار شدم هردو داشتیم گریه میکردیم 

مادرم ضربان قلب من است.
2740
خواهش میکنم عزیزم ....پس جریانها داشتی ....ایشالا بههههترینها برات رقم بخوره

آره خیلی داستانهای عجیب اما خیلی روحیه ی بالایی دارم همیشه شادم خوشحالم درحال خنده ورقصیدن هیچ وقت دیگران ناراحتی منو ندیدن حتی همسرم تا الان بلندی صدامو نشنیده تو بدترین شرایط درد داشتنم که پشت در اتاق عمل خونریزی شدید که سه ساعت طول کشید گریه نکردم همسرم چهار روز پشت درب اتاق بخش زنان روی صندلی آهنی خوابید تا باهم برگردیم خونه 

مادرم ضربان قلب من است.
حتی تصور کن زن عموی شوهرم امده بود از من می پرسید بچه ات چرا سقط شد؟؟؟!!!  می خواستم بگم به تو ...

شاید از رو دلسوزی بوده... ولی حال ادمو نمیفهمن. بی خیال بهشون فکر نکن عزیزم

خیلی وقته نزدیک یکی دوسالی میشه گریه نکردم اصلا 

من فکر میکنم اتفاقا میتونستی مادر خوبی باشی... انشاالله خدا بهتون کمک کنه تا دفعه بعدی با لذت منتظر اومدن بچت باشی و خوشحالیشو بکنی

2706