2752
2734
هردومون از اینکه مشکل ازاونه ناراحت نیستیم از اینکه بچه نیومد ناراحتیم ....جوری رفتارکردیم که انگار ...

ولی بازم باید خودتو جمع و جور کنی عزیزم... خدا بزرگه... بازم تا دیر نشده برین دکترای دیگه... به هم روحیه بدین... ولی واقعا اینو میگماااا درسته ادم دلش بچه نمیخواد... ولی بدون بچه هم میشه عاشقانه زندگی کرد و خوشبخت بود

منم یه سقط داشتم خیلی حس بدیه!!  یه دردیه که بعدش یه حس تهی بودن می کنی!!  و بعد در حالی ک ...

کسی تاالان نگفته که چرا سقط کردی سه بار باردارشدم هربارهم یه شکلی انداختم تعریف کردنش خیلی طولانی میشه اما منم به اندازه ی یه بچه بدنیا آوردن و بزرگ کردنش تا دوسالگی  هم هزینه کردم هم از جووونم هزینه دادم عدالت کاش بود من نازا بودم و دیگران که منتظرن مادربشم مادر میشدن 

مادرم ضربان قلب من است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همسرم خیلی خوشحال شد و ذوق کرد گوشی رو برداشت زنگ زد به پدر و مادرش و مامان من خبر داد 😁😁😁

ولی خودم تا ۱۰ روز شوک‌ بودم و گریه می کردم ‌‌ و هر روز تصمصیم به سقط می گرفتم در نهایت ترس هامو گذاشتم کنار و نگه داشتم انشالله که تصمصیم درستیه 🥰

نگذاريم كارهايي كه توانايي انجامش رو نداريم جلوي انجام كارهايي كه توانيش رو داريم بگيرن   
🤣🤣🤣🤣🤣اخی طفلی... باید درو باز میکرد میگفت کوووووووو؟؟؟؟

همین کارم کرد

همون موقع زنگ زدم خواهرم گفتم بی بی مثبت شد چیکار کنم؟

واقعا استرس عجیبی بود

حرفهایم،مثل یک تکه چمن روشن بود.من با آنان گفتم: آفتابی لب درگاه شماست که اگر دربگشایید به رفتارشما می تابد.
2731
منم یه سقط داشتم خیلی حس بدیه!!  یه دردیه که بعدش یه حس تهی بودن می کنی!!  و بعد در حالی ک ...

کاش مردم بدونن کی باید جواب کنجکاویاشونو بگیرند...

درد خود ادم یه طرف‌... جواب خانواده شوهر را دادن هم یه طرف... من که هنوز عروسی نکرده ازم بچه میخواستند...

همسرم خیلی خوشحال شد و ذوق کرد گوشی رو برداشت زنگ زد به پدر و مادرش و مامان من خبر داد 😁😁😁 ولی خ ...

چقدر قشنگ مثل تو فیلم ها خوشبخت باشی همیشه عزیزم خدای بزرگ همیشه درحال سورپرایز کردنت باشه 

مادرم ضربان قلب من است.
کسی تاالان نگفته که چرا سقط کردی سه بار باردارشدم هربارهم یه شکلی انداختم تعریف کردنش خیلی طولانی می ...

😔😔😔 زندگی برای همه سخته!!

قبل بچه دار شدنم خانواده شوهر مدام می گفتن بچه بیار و از وقتی بچه ام به دنیا امد همش یه چیز از بچه رو بهونه می کنند تا یه دعوا راه بیاندازن!!!

دقیقا کی و کجا بود که زندگیت از اون چیزی که میخواستی بشه فاصله گرفت
چقدر قشنگ مثل تو فیلم ها خوشبخت باشی همیشه عزیزم خدای بزرگ همیشه درحال سورپرایز کردنت باشه 

مرسی عزیزم انشالله برای شما هم بهترین پیش بیاد 😍

نگذاريم كارهايي كه توانايي انجامش رو نداريم جلوي انجام كارهايي كه توانيش رو داريم بگيرن   
😔😔😔 زندگی برای همه سخته!! قبل بچه دار شدنم خانواده شوهر مدام می گفتن بچه بیار و از وقتی بچه ام ب ...

خودتو ناراحت نکن نهایتا اگر با حرف زدن درست شدن که هیچ اگر درست نشدن رابطه اتو باهاشون قطع کن نذار لحظه های زندگیتو با حرفاشون ورفتارشون خراب کنند ثانیه های که گذشته هرگز به عقب برنمی‌گرده خودت و فرزندت و همسرت اولویت های زندگیت هستن وقتتو باهاشون بگذرون دنیا ارزش ناراحتی و تلخی رونداره دوست خوبم 

مادرم ضربان قلب من است.
کاش مردم بدونن کی باید جواب کنجکاویاشونو بگیرند... درد خود ادم یه طرف‌... جواب خانواده شوهر را دادن ...

حتی تصور کن زن عموی شوهرم امده بود از من می پرسید بچه ات چرا سقط شد؟؟؟!!!  می خواستم بگم به تو چه؟ به تو هم باید جواب پس بدم؟! مگه من از تو می پرسم چرا دخترت طلاق گرفت؟؟  ....   همشون همین جور بودن!!

دقیقا کی و کجا بود که زندگیت از اون چیزی که میخواستی بشه فاصله گرفت
وای چرا این روزا را برای خودت تلخ کردی

عزیزم بارداری من ناخواسته بود نمی دونم احساس می کردم آمادگی نداریم از مسئولیتش می ترسیدم الانم می ترسم ولی رفتم مشاوره در همون دوران خیلی کمک کرد 

خانواده وهمسرت حرفی ندارن؟ازقبل از ازدواج شرط کردی ؟

نه خانواده خودم نه خانواده همسرم تاالان تو زندگیم دخالت نکردن که بچه بیارم یا نیارم یا اینکه نگهدارم مادرهسرم هراز چند گاهی میگه کاش بودند اما تا بهش نگاه میکنم میگه بازم خودتون صلاح میدونید بنده خدا حرفی نمیزنه زیاد ...

قبل ازدواج نه بعداز اولین سقطم که بیمارستان بستری شدم تو بدترین شرایط کورتاژ شدم تصمیم گرفتم باردار نشم اما دوسال بعد یکبار دیگه باردارشدم و دوروزه پیشم دوباره یه سقط دیگه داشتم 

مادرم ضربان قلب من است.
2706