2733
2734
خوبه که فکر این چیزارو میکنین خیلی خوبه وگرنه کیه که دوس نداشته باشه

بچه رو بیارم اما نتونم عشق و علاقه واز لحاظ خواسته هایش ساپورتش کنم هراونچیزی که لازم داره در عرض نیم ساعت براش فراهم کنم خودم باید دق کنم که چرا نمیشه بااین شرایط اقتصادی هر لحظه با پول میگذره من ترس دارم که خیلی ام میترسم 

مادرم ضربان قلب من است.
بچه زندگی مشترک و تبدیل به یه خانواده مستحکم می‌کنه هردو طرف پابند بچه و زندگی میشن خدایش حس مادری ق ...

چقدر خوبه که اینجور حسی داری ...وقتی بچه دوسنداشته باشی یعنی خوشبختی

من وهمسرم عشق بچه هستیم ازوقتی فهمیدیم شوهرم مشکل دار دارم دیوونه میشم ...تحمل دیدن نی نی ها وحامله هارو ندارم ....هیییچ چیز تودنیا شادم نمیکنه جز مادر شدن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چقدر خوبه که اینجور حسی داری ...وقتی بچه دوسنداشته باشی یعنی خوشبختی من وهمسرم عشق بچه هستیم ازوقتی ...

انشاالله که مشکلت حل میشه عزیزم توکلت بخدا باشه

مادرم ضربان قلب من است.
بچه رو بیارم اما نتونم عشق و علاقه واز لحاظ خواسته هایش ساپورتش کنم هراونچیزی که لازم داره در عرض نی ...

چقدر خوبه به همه چیز فکر میکنی ولی هیچ وقت تو زندگی نمیشه که همه چیزایی که میخوای جور باشه... مواظب باش به خاطر چیزایی که روز به روز بدتر میشه از زندگیت عقب نمونی... 

راستی چند سالته؟

وقتی بچه نداشته باشی فکر می کنی بعد بچه دار شدن دنیا گلستان می شه  ولی بچه داری ۹۵ درصدش خستگی ...

نمی‌دونم شادی بدنیا آوردن بچه چه شکلیه یا احساس تا نه ماهگی چطوریه اما می‌دونم وقتی دارم بچه ای رو سقط میکنم یه تیکه از وجودم قلبم ازم جدا میشه همون لحظه احساس خالی بودن میکنم بعداز چندروز خوشحالم که نگهش نداشتم مثل الان که دوروزه سقطکردم 

مادرم ضربان قلب من است.
چقدر خوبه که اینجور حسی داری ...وقتی بچه دوسنداشته باشی یعنی خوشبختی من وهمسرم عشق بچه هستیم ازوقتی ...

اگه خودت مشکل داشتی پس چی میشد... تو الان باید جوری رفتار کنی که مبادا شوهرت ناراحت بشه. مشکلش چیه؟ میشه درمان کرد؟

رفتیم توشوک خوشحال بودیم ولی شوک نمیزاشت خوشحالیمون را نشون بدیم

خودم بی بی که مثبت شد استرس شدید گرفتم دستام میلرزید

ازتو دسشویی که دیدم مثبت شد دادم زدم آقاااامحمد بیا ببین دوتا خط افتاد

حرفهایم،مثل یک تکه چمن روشن بود.من با آنان گفتم: آفتابی لب درگاه شماست که اگر دربگشایید به رفتارشما می تابد.
چقدر خوبه به همه چیز فکر میکنی ولی هیچ وقت تو زندگی نمیشه که همه چیزایی که میخوای جور باشه... مواظب ...

۲۶سالمه چهار ساله ازدواج کردم ...

عقب موندنم و قبول دارم نتونستم خانواده تشکیل بدم اما میبینم کسایی که بچه دار شدن وازپس خرجشون برنمیام وشرمنده اشونن خدا به هیچکس نشون نده من آدم حساس و خیلی احساساتی هستم ببینم بچه ام  لباس بخواد من نتونم فراهم کنم مجبورم خودمو بکشم بذارمش دست کسی که می‌تونه خوشبختش کنه بخدا درد ناکه این حالت دیدم که میگم نگید خداروزی بچه رو میده آره میده نه این زمانی که همه چی سر به فلک کشیده 

مادرم ضربان قلب من است.
نمی‌دونم شادی بدنیا آوردن بچه چه شکلیه یا احساس تا نه ماهگی چطوریه اما می‌دونم وقتی دارم بچه ای رو س ...

منم یه سقط داشتم خیلی حس بدیه!!  یه دردیه که بعدش یه حس تهی بودن می کنی!!  و بعد در حالی که داری با غمت کنار میای باید با حرف و سخن خانواده شوهر هم روبرو بشی!!

من بعد سقط هر بار مادرشوهرم زنگ می زد و حالم می پرسید می گفت حالا یعنی بعدا بچه دار می شی یا نه!!!!

خوب من چه می دونستم چی می گفتم!!  فقط فکر ادامه نسل مزخرفشون بودن!!! هیچ کدومشون فکر حال و روحیه من نبودن!!

دقیقا کی و کجا بود که زندگیت از اون چیزی که میخواستی بشه فاصله گرفت
اگه خودت مشکل داشتی پس چی میشد... تو الان باید جوری رفتار کنی که مبادا شوهرت ناراحت بشه. مشکلش چیه؟ ...

هردومون از اینکه مشکل ازاونه ناراحت نیستیم از اینکه بچه نیومد ناراحتیم ....جوری رفتارکردیم که انگار اسپرم جدا هست ....

ولی هردومون خیلی ناراحتیم زندگیمون رو نمیتونیم جمع کنیم اکثر اوقات افسرده دپرس ودر حسرت هستم

اسپرم ضعیفه زیاد ...مشکلش مورفولوژی ۴ ودی اف ای ۳۶

گفتن ای وی اف اما شرایطشو نداریم

2706