2733
2739
نه خانواده خودم نه خانواده همسرم تاالان تو زندگیم دخالت نکردن که بچه بیارم یا نیارم یا اینکه نگهدارم ...

😐😐😐واا چه ساده..هرکدوم از دورووریای ما که سقط داشتن حاملگیای بعدیشون خیلی سخت بوده یا خود دکترم حتی میگه بارداری دوم بعد سقط خیلی سخته و مشکل حتی ممکنه نشه...چقد عجیبه که هی سقط میکنی و دوباره حامله میشی.😶😶😶😶😶

💖💖💖💖💖💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادرم بعدازاینکه از اتاق عمل اومدم بیرون بخداوندی خدا وبزرگیش قسم موهاش سفیدشده بودخیلی غصه امومیخور ...

چقد خوشبختی پس...بخاطر همین خوشبختیه که بچه نمیخواین لابد...اره واقعا تا وقتی که دلتون نمیاد بچه تو خوشبختیتون سهیم شه و از همه لحاظ عالی باشه زندگیش و پر از رفاه نیارین...بهترین کار همینه...نکه یه بچه ادم بیاره که عقده ای و متنفر از پدرو مادر بار بیاد...پر از کمبود احساس یا محبت

💖💖💖💖💖💖
هنوز نرفتم سونوی آنومالی  نمیدونم چیه عزیز  دعاکن پسر باشه، اون دوتا دخملی هستن 😍

انشاالله که پسر باشه عزیزم🙏شما هم برا من دعا کن دختر باشه 😍

ما کوچیکا خدامون بزرگه❤ اگه میشه یه صلوات مهمونم کنیدعزیزان، برای حاجت روایی 😍
2731
به این حرفا نیست عزیزم تو همین سایت انقدر خوندم کسایی که مشکل از دوطرف بوده ولی باردار شدن ویتامین ...

خداروهزارمرتبه شکر...بخدا مقصر دکترا هستن که اینقدر ناامیدی میدن ...ازهمون ماه دوم گفتن میکرو دیگه ذهن من نتونست خودشو جمع کنه

اولی رو شوک شد چون انتظار نداشت به اون زودی باردارشدم خیر سرمون جلوگیری طبیعی ام داشتیم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦 ...

ایودی داری چجوری باردار شدی)؟منم ایودی دارم😥چقد بعده ایودی باردار شدی😥😥

تیکر تولدم.......لطفا برای خوب شدن زندگیم یک صلوات بفرستین :)
اینو اینجا نگو اینجا کلی نازاهست که دارن دوا دکتر میکنن خدا بچه بهشون بده

هیچکس نازا نیست..فقط زمانش نرسیده،هروقت خدا صلاح بدونه میده🌺🌺

-حالم خوب نیست🥶سردمه...+شاید *مُردی*،،حواست نیست...😓😔  
هردومون از اینکه مشکل ازاونه ناراحت نیستیم از اینکه بچه نیومد ناراحتیم ....جوری رفتارکردیم که انگار ...

عزیزم من زیاد سر در نمیارم از آزمایشات اما یه تاپیکی بود من هر چقدر گشتم برات پیدا نکردم،

برای مشکلات اسپرم آقایون میگفت هر روز ناشتا دوسین مصرف کنن و عصر ها خرما رو تو روغن زیتون تفت بدین با مقداری سیاهدونه و بخورین،

خیلیا نتیجه گرفته بودن گلم❤️

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰
2740
مرسی گلم اره استفاده میکنم 

انشالله که زود زود خبرای خوب میدی بهمون نگران نباش مامان خوشگل😍😍😍

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰
سلام  جنسیت نی نی من مشخص شد الحمدلله پسر شد  شما چی؟

ولی عزیزم خیلی خوشحال شدم،خداروشکر 😍😍😍ازمنم هنوز نرفتم ،خبرشو میدم 😘

سلام  جنسیت نی نی من مشخص شد الحمدلله پسر شد  شما چی؟

راستی علائمت با قبلیا فرق داشت یانه،من چهرم مثل قبلیاست،روشن تر شدم🙃

راستی علائمت با قبلیا فرق داشت یانه،من چهرم مثل قبلیاست،روشن تر شدم🙃

یه کم فرق داشت 

ترشیجات کمتر از اونموقع میخورم 

ورم خیلی کمتر دارم 

وزنم خیلی زود اضافه شد 

ببین یه خانومی بهم گفت سوزن بنداز تو ادرار 24ساعت بعد نگاش کن اگه سوزن سالمه پسره اگه زنگ زدگی شده دختره 

این برای من درست دراومد

یه کم فرق داشت  ترشیجات کمتر از اونموقع میخورم  ورم خیلی کمتر دارم  وزنم خیلی زود ...

هرچی خدا بخواد همونه،حالا منم امتحان می کنم،ببینم چی میشه 😘

2706