2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولی رو شوک شد چون انتظار نداشت به اون زودی باردارشدم خیر سرمون جلوگیری طبیعی ام داشتیم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

دومی رو چون بعد از یه سقط بود و منتظرش بودیم خوشحال شد 😍😍😍

سومی رو که در حال حاضر باردارم چشماش از حدقه بیرون زد چون آیودی دارم و باردار شدم 😂😂😂😂😂

2742
یهکم ناز کن اقلا برات هدیه بگیره

این مدلی نیست کلا هنوز باورش نشده تا الان ده تا بی بی خریده  من خودمم باورم نمیشه 

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
2740
نههههههههههه چراااااااا....من دارم له له میزنم برای مادر شدن    ...خدابهم نمیده

انشاالله که بحق صاحب زمان دامنت سبز بشه وازصمیم قلبم برای شما مهمه اونایی که چشم انتظار مادرشدن هستم  دعا میکنم 

مادرم ضربان قلب من است.

کاش منم باردار شم خدا من نمیتونم صبر کنم بخدت نمیتونم

خدایا مسافر کوچولوم رو به تو می‌سپرم.👶❤️                خدایا خودت بسلامتی برسونش دستم.. ❤️🙏.               خدایا هرکی بچه نداره یکی از فرشته‌های کوچولوت رو بهشون هدیه بده.. 🙏🧡 
بچه مسئولیت داره من از پسش برنمیام خدا انشاالله به کسانی بچه بده که چشم انتظار ن ... ماهر جفتمون مخ ...

خوبه که فکر این چیزارو میکنین

خیلی خوبه وگرنه کیه که دوس نداشته باشه

لایکم نکنین لطفا❤️
نمی‌گم دیگه 

راحت باش عزیزم... هر کسی یه مشکلی داره توی زندگیش... وگرنه ادم مگه دلش میاد همینطوری این کارو بکنه... اونا هم که برا باردار شدن تلاش میکنند مشکلاتی که دیگران دارند را ندارند... مگه میشه به اونا گفت نیایین بگین چون اونا دلشون میسوزه... چشم و هم چشمی که نیس

ایودی خیلی مطمعن نیست... خطرناکم هست

اتفاقا درصد پیشگیری از بارداریش 99%هست

من ۵سال داشتم سر بچه اولم نه عفونت نه مشکل نه لکه بینی هیچی 

این بار هم10ساله گذاشتم الان  حدود 5سالش گذشته بازم هیچ مشکلی نداشتم 

ولی وقتی خدا بخاد هیچی جلوی ارادشو نمیگیره 

تو همین سایت هست خانومی که با قرص هم حامله شده 

بچه زندگی مشترک و تبدیل به یه خانواده مستحکم می‌کنه هردو طرف پابند بچه و زندگی میشن خدایش حس مادری ق ...

وقتی بچه نداشته باشی فکر می کنی بعد بچه دار شدن دنیا گلستان می شه  ولی بچه داری ۹۵ درصدش خستگی و حرص و جوشه و فقط ۵ درصدش خنده و شیرین زبونیه!!!

تازه بچه یه بهونه اساسیه تا پای دخالت های خانواده شوهر و رفت و امدهاشون بیشتر به زندگی آدم باز بشه!!

دقیقا کی و کجا بود که زندگیت از اون چیزی که میخواستی بشه فاصله گرفت
2706