2737
2739
عنوان

بیاین عکس شوهرمو بزارم نظر بدین.....☺️☺️☺️

| مشاهده متن کامل بحث + 8007 بازدید | 579 پست
شانسی😂😂

دیوونه😂😂

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
🙄🙄

ماشالا به چشم برادری خوشتیپه

خوشبخت باشین عزیزم

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
شوهر اسی انقدر زشت بود که شب خوابت نمیبرد

😒😒😒😒😒🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 
ماشالا به چشم برادری خوشتیپه خوشبخت باشین عزیزم

فدات😍😍❤

2738
شانسی😂😂

تو رودربایسی انداختیم خلاصه😂😘❤

عاقبت یک روز مغرب محو مشرق میشود❤عاقبت غربی ترین دل نیز عاشق میشود🌹شرط می بندم زمانی که نه زود است و نه دیر❤مهربانی حاکم کل مناطق میشود🌹
شوهر اسی دیدم‌.باید عکس خودشم ببینیم تا بفهمیم بهم میان

من شبیه کریمان تو سریال گوزلم😂😂😂😂😂😂😂😂😂

2706