2737
2734
عنوان

اگه شوهرتون...

| مشاهده متن کامل بحث + 869 بازدید | 72 پست
شاید یه کاری کردید یا یه چیزی ازتون دیدن که ناراحتن ازتون از اول اینجوری بودن یا بعدا این طوری شدن ا ...

نه کاری نکردم از اول بود ولی اهمیت نمیدادم الان دیگه بریدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طبعش گرمه زیاد 

ببخشید 

سنی الان رابطه زناشویی دارید یا عر کی سمت و سوی خودشه ؟

ببین اول تنها برو مشاوره 

خییلی تاثیر داره

خدا به دلت نور بده عزیز جان 💛💫 برای هم دعا کنیم برای من هم
2731
گفتم که درون گراست دوست داره فیلم ببینه مطالعه کنه از حرف زدن زنگ زدن ومعاشرت زیاد خوشش نمیاد بگید م ...

چند مدته که ازدواج کردید؟ تو دوران عقد چطور بود؟ و اوایل ازدواج چطور بود؟ اهل مشاجره و بحث هم هست؟ رفتارش تو اجتماعش چطوره؟

عزیزم یک مدت همونطور که دوست داره باش، ولی خودت حتما فعالیت داشته باش، بیرون برو و کلاس برو، جلسات با دوستانت داشته باش و کمی سرد و بی تفاوت باش نسبت بهش..

بگذار یک مدت حس خلاء رو احساس کنه..

ولی خودت تو این مدت فاصله نامحسوس دقت کن به رفتاراش و علاقه مندیش رو کشف کن و اینکه حتما یک جورایی از خانواده و دوستاش درباره ی رفتار دوران مجردیش پرس و جو کن.

چند مدته که ازدواج کردید؟ تو دوران عقد چطور بود؟ و اوایل ازدواج چطور بود؟ اهل مشاجره و بحث هم هست؟ ر ...

تو اجتماع عالیه گفتم که روابط زناشوهری رو دوست نداره ۷ساله ازدواج کردیم از اول بود 

ببخشید  سنی الان رابطه زناشویی دارید یا عر کی سمت و سوی خودشه ؟ ببین اول تنها برو مشاوره  ...

داریم اگه من روی خوش نشون بدم  هرروز داشتیم این هفته من دیکه کلا کنتاک کردم 

2740
داریم اگه من روی خوش نشون بدم  هرروز داشتیم این هفته من دیکه کلا کنتاک کردم

بچه ندارین 

خوب همین رابطه داشتن خودش نشون اینه که دوست داره شاید خسته شده بجای حرف زدن ئ رختخوابتو جدا کنی برنامه های جدید بزارید بذا خودتون

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
داریم اگه من روی خوش نشون بدم  هرروز داشتیم این هفته من دیکه کلا کنتاک کردم

چقد عجیب 

شاید از زنای مستقل و دست نیافتنی خوشش میاد 

کلاس برو ، به خودت برس 

خدا به دلت نور بده عزیز جان 💛💫 برای هم دعا کنیم برای من هم