2733
2739
عنوان

اگه شوهرتون...

| مشاهده متن کامل بحث + 869 بازدید | 72 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم باید خشکش کنم 

دوست ندارم نا امیدت کنم ولی آره فقط خودتو عذاب نده متقابلا توهم کارایی که دوست داری انجام بده کلاس برو ورزش کن سعی کن از نظر مالی مستقل بشی و نادیده بگیرش به چشم‌دوست بهش نگاه کن و مهم تر از همه به امید بهتر شدنش بچه دار نشو

چقد عجیب  شاید از زنای مستقل و دست نیافتنی خوشش میاد  کلاس برو ، به خودت برس

اره از زن مستقل وقوی خوشش میاد منم همون کارارو میکنم کاملا مستقلم حتی اون روی من حساب میکنه ولی خب منم نیاز به محبت دارم نیاز به توجه دارم 

2728

اسی جان تاپیک گلبوته خانم مخصوصا اون تاپیک👇

(( خوشگل خانمایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده)) 

به نظرم میتونه کمکتون کنه

سر فرصت بخون، راهکارهای خوبی دادن

اول از همه باید از خودمون شروع کنیم و از تغییر ما، طرف مقابل تحت تاثیر قرار میگیره 

براتون تگ میکنم حتما تاپیک شون رو بخونید، انشالله که موفق باشی💓🌹

@گلبوته__خانوم    

در این فکرم من و دانم که هرگز    مرا یارای رفتن زین قفس نیست    اگر هم مرد زندانبان بخواهد       دگر از بهر پروازم نفس نیست    
اره از زن مستقل وقوی خوشش میاد منم همون کارارو میکنم کاملا مستقلم حتی اون روی من حساب میکنه ولی خب م ...

ینی به زیبایی و ... اصلا توجه نداره و به همه چی بیتفاوته ؟

خدا به دلت نور بده عزیز جان 💛💫 برای هم دعا کنیم برای من هم
دوست ندارم نا امیدت کنم ولی آره فقط خودتو عذاب نده متقابلا توهم کارایی که دوست داری انجام بده کلاس ب ...

کلاس ایین نامه میرم باشگاه میرم برا وکالت درس میخونم تمام کارای خونه با منه بثباهاشم دیگه ماری ندارم ولی خب این خلا این بی کسی این بی محبتی رو چه کنم بخدا منم ادمم ۲۵ سالمه پدرمادرم فوت کردند برادر ندارم فامیلامونم خوبن ولی شهرستانن دورن من ادم اجتماعی و احساسیم دلم میگیره منم ارزوهایی داشتم برا خودم 

2740
ینی به زیبایی و ... اصلا توجه نداره و به همه چی بیتفاوته ؟

نه رابطه رو داره میگه من خیلی خوب وس.ک‌س.یم ولی تو روابط عاطفی ومسئولیت کاری بهم نداره میگه خودت بکن وابسته نباش منم خودم میکنم ولی احساسو نمیتونم خودم تنها حل کنم 

تو اجتماع عالیه گفتم که روابط زناشوهری رو دوست نداره ۷ساله ازدواج کردیم از اول بود  

شما دوراه دارید یا بپذیرید این شرایط رو با حفظ مسائلی که بالا گفتم شاد بودن و روابط اجتماعی و ..

و یا جدا شدن که با توجه به محبتی که به همسرتون دارید راه اول رو انتخاب کنید.

اگه بچه دارید سرگرم بچه بشوید و اگر ندارید اقدام به فرزند بکنید.

شرایطتون خیلی سخته و درکتون میکنم.

امیدوارم شادی و ارامش قرین شما باشند در زندگیتون..

شما دوراه دارید یا بپذیرید این شرایط رو حفظ مسائلی که بالا گفتم شاد بودن و روابط اجتماعی و .. و یا ...

بچه ندارم میترسم بچه بیارم دیگه کلا ولم کنه البته اقدام کردم  

گفتم که درون گراست دوست داره فیلم ببینه مطالعه کنه از حرف زدن زنگ زدن ومعاشرت زیاد خوشش نمیاد بگید م ...

این خصلتش مثل منه. عزیزم تو تفریحاتش همراهش باش. مثلا برای هم کتاب بخونید. باهم آثار بزرگ سینمای جهانو ببینید. به نظر من این زندگی خیلی جالب میشه

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
بچه ندارم میترسم بچه بیارم دیگه کلا ولم کنه البته اقدام کردم  

حتما دوستتون داره والا اذیتتون میکرد،شما هم میگید اخلاقش همینه...

بچه بیاد شما سرگرمش میشید و علاقه مندتر به این زندگی و ان شاء الله همسرتون هم خوب میشه⚘⚘