2733
2739
عنوان

اگه شوهرتون...

869 بازدید | 72 پست

خانما اگه شوهرتون بگه تو برا خودت زندگی کن من برا خودم وجدی هم بگه چیکار میکنید من پدرمادر ندارم جایی رو هم ندارم که برم پولم ندارم چطوری کنار میاین من الان یک هفتس حتی باهاش حرف نمیزنم باهاش غذا نمیخورم پیششم نمیخوابم ولی هیچی نمیگه معلومه راضیه اینم بگم اهل خیانت نیست درون گراست چیکار کنم دلم میگیره خب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
ببین دلیلش چی هست ؟ شاید افسردگی داره  برو مشاوره جتما

گفتم که درون گراست دوست داره فیلم ببینه مطالعه کنه از حرف زدن زنگ زدن ومعاشرت زیاد خوشش نمیاد بگید من چیکار کنم

از یه چیزی عصبانی بوده عزیزم بعد یه مدت خوب میشه انشالله،فقط قهر باش ولی سر یه سفره بشینین پیش هم بخ ...

نه الان چند ماهه که داره میگه من هی میرفتم سمتش ولی دیگه مستقیم بهم گفت 

گفتم که درون گراست دوست داره فیلم ببینه مطالعه کنه از حرف زدن زنگ زدن ومعاشرت زیاد خوشش نمیاد بگید م ...

خب چرا ازدواج کرده؟؟

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
گفتم که درون گراست دوست داره فیلم ببینه مطالعه کنه از حرف زدن زنگ زدن ومعاشرت زیاد خوشش نمیاد بگید م ...

چاره ای نداری جز اینکه باهاش کنار بیای توهم کارایی رو بکن که دوست داری خودتو وابسته بهش نشون نده

2706