2737
2739
عنوان

اگه شوهرتون...

| مشاهده متن کامل بحث + 869 بازدید | 72 پست
ببین این چیزایی که تو میگی درون گرایی نیست  از جمع فراریع  برید مشاوره حتمااا

از جمع فراری نیست با دوستاش خوبه البته زیاد رفیق باز نیست یا با خانواده اش مثلا ما باید مثل دوتا دوست معمولی یا هم خونه باشیم بریم تو مسائل زناشوهری وتوجه زیاد خوشش نمیاد یه رابطه عادی وبدون وابستگی دوست داره 

واقعا اینطور نیست من ده ساله دارم زندگی میکنم طبعشون اینجوره واقعا دست خودش نیست یه وقتایی شدید احتی ...

من زیاد نمیچسبم یعنی اصلا نمیچسبم تو دوست نداره از زن مستقل خوشش میاد من حتی زنگ هم نمیزنم بهش هروقت خودش زنگ بزنه تا حالا هم اعتراضی نکرده و از رفتارش معلومه که راضیه وقتی باهاش کاری نداری خوشحاله اما بری سمتش دعوا راه میندازه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طبعش خیلی سرده شوخی نمیکنم، شوهر من ازون ور بوم افتاده بیچارم کرده قهر بدم باشه نمتونه منو ندید بگیره اقا چش و چال نزنید بخدا اینم درد سریه

چیزی جز ظهور شما، دردای منو تموم نمیکنه
2731
من زیاد نمیچسبم یعنی اصلا نمیچسبم تو دوست نداره از زن مستقل خوشش میاد من حتی زنگ هم نمیزنم بهش هروقت ...

ببین اینایی که میگی دقیقا همسر من از وابستگی میترسه و فراریه همش ترس از دست دادن منو داره و از طرفی هم‌محبت نمیکنه که جدایی براش سخت نشه،زیاد مشاوره فردی و زوجی رفتیم مشاور هم بهش گفت همه مشکلات از توعه ولی خب تاثیری نداشت

ببین اینایی که میگی دقیقا همسر من از وابستگی میترسه و فراریه همش ترس از دست دادن منو داره و از طرفی ...

چیکار کردی با احساساتت من دوسش دارم از طلاق خوشم نمیاد 

2740
گفتم که درون گراست دوست داره فیلم ببینه مطالعه کنه از حرف زدن زنگ زدن ومعاشرت زیاد خوشش نمیاد بگید م ...

خوب باهم کتاب بخونید برید کافه کتاب اون هر چی بگه باز تو برو سمتش عشوه زن مار رو از لونه میکشه بیرون

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

شوهر من آدم رفیق باز و دروغگویی هست ،،،

بخاطر همین از خداشه قهر کنه که من زنگ نزنم بهش بگم کجایی ،،چیکار می‌کنی ،،،،کی میای ،،

خدا لعنتش کنه

شبا دیر میاد خونه ،،حتی رابطه جنسی هم یه ماه یه ماه نداریم 

من زیاد نمیچسبم یعنی اصلا نمیچسبم تو دوست نداره از زن مستقل خوشش میاد من حتی زنگ هم نمیزنم بهش هروقت ...

شاید یه کاری کردید یا یه چیزی ازتون دیدن که ناراحتن ازتون از اول اینجوری بودن یا بعدا این طوری شدن اگه از اول این مدلی نبودند شاید از دستتون عصبانی باشن

واسش نامه بنویس...

یه شب همه اینا رو گفتم گفتم از جدا خوابیدنت ناراحت میشم دلم میگیره دوست دارم باهام حرف بزنی به هم محبت کنیم توجه کنیم همونطور که من بهت توجه میکنم من چیز زیادی نمیخوام گفت باشه ولی فرداش زد زیرش