1874
2042

سلام عشقا یه مدتیه با مادرشوهرم تو یه خونه ام انشاءالله به زودی واحد پایین خالی بشه میرم اونجا چون یکم مریضه و افتاده شده من بیشتر کارا رو میکنم البته دوتا بچه دارم اون یه نفره انصافه اون بیشتر کار کنه ؟ بعد لباسشوییمو گذاشتم مادرم لباساشو میندازه خودم مشکلی ندارم ولی بقیه بهم میگن این چه زندگیه داری شدی کلفت و چرا وسایلتو میزاری استفاده کنه تو لایق اینی که زندگی مستقل داشته باشی جدیدا چندتا مهمون داشتیم همه گفتن (از فامیلای شوهرم بودن )منم ناراحت میشم میرم تو فکر چکار کنم ایا اونا درست میگن من کارم غلطه ؟

تیکرم برای اینه که ان شاءالله به امید خدا مشکلاتم حل بشه و یه شغل خوب نصیبم بشه  ؛لطفا برای سلامتی امام زمان و حاجت روایی خودتون و من یه صلوات بفرستین أللّهمَّ صَلِّ عَلى مُحَمّد وَ آلِ مُحَمّد و عَجِّل فَرَجَهُم  

اونا درست میگن %۱۰۰

«من آنقدر خواستمش که نخواستنش را ندیدم...او آنقدر نخواست که هیچ چیز از من را ندید...»💔                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     گروه نارنجی 🧡      وزن شروع:۷۰,۷۱     وزن فعلی:۵۷      وزن هدف:۵۵        با قدرت ادامه میدم و به هدفم میرسم💪🏻💪🏻

کارت درسته 

گوش نده

نینی سایت خیلی خوبه/من خیلی چیزا اینجا یاد میگیرم/میام سوالامو میپرسم و میرم/خیلی وقتام خاموش میخونم سختمه تایپ کنم/فقطططط یه چیزی اینجا ناراحت کنندس اونم تندی و بداخلاقی و بهم پریدنه..خواهر من آرومتر! به اندازه کافی تو زندگیمون مشکل داریم دیگه تو مجازی اعصاب همو خورد نکنیم/اینم بگم من از زمان قاجار تا حالا اینجام اون زمان که نینی سایت بیابون بود😂

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2059

نه عزیزم اون یه نفره اون ینفرم مادرهمسرته فکراین چیزارونکن

میشه لطفادعاکنیدمشکلاتمون حل بشه سه تامشکل دارم دعاکن سه تاش حل بشه ممنون دوست عزیز🌸دعاکنیدکسب وکارشوهرم بگیره خدابرکت تورزق وروزی بهمون بده🙏🙏
2055

خب بالاخره ک شما ازش جدا میشین ،اونموقع چی

به امید روزی که در سه کلمه خلاصه بشم ؛                          کصافط میلیاردر شده                                                                                              

نه غلط نیس.

اصلا ب حرف مردم گوش نده.

مگ مشکای داری تو؟ چند وقت دیگه هم خونت اماده میشه میری راحت تر زندگی میکنی دگ

ای کاش یه سالی ام به نام خر نام گذاری بشه ما یه تبریک جانانه به خیلیا بگیم    

ایشون بچه بزرگ کرده برا اینروزا،مطمین باش یه جا جواب خوبیاتو میبینی،به حرف مردم هم اهمیت نده اگه مادر شوهرت باهات رفتار خوبی داره وهمسرت قدردانه براش دختر باش،انشالله ایشون هم زودتر حالتون خوب شه وسلامتیشونو بدست بیارن

بعد مادرشوهرم میگه توروخدا رفتین پایین بازم بیاین سر بهم بزنید عادت کردم بهتون بعضی وقتا حس سنگینی و مسئولیت و خستگی بهم دست میده 

تیکرم برای اینه که ان شاءالله به امید خدا مشکلاتم حل بشه و یه شغل خوب نصیبم بشه  ؛لطفا برای سلامتی امام زمان و حاجت روایی خودتون و من یه صلوات بفرستین أللّهمَّ صَلِّ عَلى مُحَمّد وَ آلِ مُحَمّد و عَجِّل فَرَجَهُم  
1718