1803
1810
عنوان

خانومای خردادی بیاین کارتون دارم

12769 بازدید | 801 پست

من هر چی زن خردادی دیدم یه حس ثابتی به همسرش نداره یبار عاشقه یبار بی تفاوت تقریبا

یجورایی عاشق دلباخته همیشگی نیست

هر وقت دلش بخاده

کیا اینجورین؟! 

به خودم قول دادم دیگه تو هیچ تاپیک خیانت و دعوا نرم💪😊شما هم اگه منو تو این تاپیکا دیدین تذکر بدین بهم😉خودمم به لطف خدا دیگ هیچ تاپیک قهر و دعوا نمیزارم❤️

سلام دوستان، سایت بازی بین به خاطر عید قربان تا عید غدیر کلی تخفیف و جایزه گذاشته.

برید سر بزنید قیمت هاشون خیلی خوبه. اینم لینکش.

1805

خردادیا کلا روحیه ی باثباتی ندارن ، یه روز تمیزن یه روز شلخته ، یه روز شادن یه روز ناراحت ،یه روز خوش صحبت میشن یه روز خیلی کم حرف میشن 😂

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
1783

من

خدای مهربانم سلام 😍😍😍بابت هرشبی که بی شکرسربربالین گذاشتم؛بابت هرصبحی که بی سلام به توآغازکردم؛بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛بابت هرگره که به دستت بازشد ومن به شانس نسبتش دادم؛بابت هر گره که به دستم کور شد ومن تورا مقصردانستم 😢مراااااااااااا ببخش😢

من😐

یدفه دلم تنگ میشه

یدفه متنفر میشم

یدفه اعصاب کاراشو ندارم

ولی خوب دائمی نیستنو از ته دلم دوسش دارم😊

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دومین کنجد مامان❤❤                                         ان شالله قسمت همه منتظرا بشه⚘⚘⚘⚘⚘             اللهم  صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌹

من نسبت ب دوس پسرم اینجورینم یروز کات میکنم چون حس میکنم دوسش ندارم حوصلش ندارم فرداش ک رف عاشقش میشم خیلی سخته خردادی بودن😢

من همون سینگل آی کیو بالام ک دست رد ب سینه همه زده 😎

من حسم بهش کم نمیشه.فقط خودش میگه حس میکنم ده پونزده تا زن دارم.خیلیم راضیه بچم😁😁😁

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‏سربسته بگم قلب من بیشتر از قلب خودت برای توعه  
1794

وای چقد جالب

من تاحالا دختر خردادی دل باخته عاشق پیشه ندیدم

به خودم قول دادم دیگه تو هیچ تاپیک خیانت و دعوا نرم💪😊شما هم اگه منو تو این تاپیکا دیدین تذکر بدین بهم😉خودمم به لطف خدا دیگ هیچ تاپیک قهر و دعوا نمیزارم❤️
1718