2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281785 بازدید | 36895 پست

@سمیه1396  

سلام عزیزم😘😘

اول یک خبر خوش و اینکه شلوارایی که طی تو دیگ رفتنم تنگم شده بودن😣حالا برام اندازه شدن 😍😍😍😍😍😍😍

خیلی کمه تغییر 

ولی خوشحالم چون احساس بدی داشتم از اینکه نمیتونستم دیگه دکمش رو ببندم😂😢

و اینکه من میتونم یک روز خگخ بگیرم؟ ولی شاید پنجشنبه نباشه هر روزی که  این هفته حال داشتم و مواد خام هم داشتیم😂

فعلا یک یار برای خودم جمع کردم 😅مامانمم میخواد با من خگخ بگیره😆ولی فک نکنم بتونه از چایی دست برداره🙁

امیدوارم 99.9.9 بهترین اتفاق برای همه و خودم بیفته 😍🤲. گروه سبز هستم 😉     وزن شروع:56  وزن اکنون :52  وزن هدف:50💪.  قد:160
صبحانه؟ وعده صبحانه رو که حذف کنی متابولیسمت خیلی میاد پایین روند کاهشت کند میشه

سلام گلم من چند روز نیسنم یعنی اصلا وقت گوشی دست گرفتنم ندارم گلم تا دوشنبه گفتم اطلاع بدم

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
عالی 😚😚😚

صبحانه:پنیر ،چای،نون ،کره و عسل یه لقمه کوچیک (۲۴۴٫۸) نهار:املت ونون وزیتون سبز(۳۹۴) شام :۵دلمه برگ مو،نون،فلفل سبز تند(۴۶۰) م و:هلو انگور،چای ،خرما،چای سبز ((۱۸۲)

کالری مجاز (۱۲۹۰) کالری مصرفی (۱۲۸۰٫۸)

۱۴لیوان آب ،ناشتا آب و آبلیمو و شب هم سرکه سیب

چالش آب قبل غذا،چالش حذف قند وشکر ،چالش سرکه ،چالش رازیانه

ورزش:تردمیل۱:۴۶:۴۷ و۸۴۲۹ قدم پیاده رویی

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده
عالی 😚😚😚

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده
سلام گلهای زرد خودم😍🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 روز فستتون بخیر ....تاسوعای حسینی رو بهتون تسلیت میگم💔💔💔 سع ...

سلام گلم.منم تسلیت میگم عزاداریاتون قبول

صبحانه:2 کف تافتون.1.5 ق حلوا

ناهار:5 ق پلو.3 ق قیمه

شام:1.5 کف تافتون.1.5 ق سمنو

میان وعده:2 خرما

فست 700

کالری سوزانده 150 کالری

8 ل اب

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
ایشالا زودی بهتر بشی چرا سرگیجه  عفونت گوش نداری؟

نمی‌دونم.... الان یه ماه میشه ک تقریبا هر دوهفته یک هفته اش رو یکسره سرگیجه دارم...

هیچوقت اینطوری نشده بودم... فکر میکنم باید برم دکتر...

من از خدا خواستم رشد کنم،پخته تر بشم،صبور بشم، قوی بشم و... بخاطر همین خدا بهم دوقلو داد🤗🌤✨
😂😂😂😂 من کار ندارم باید بیایی،، یا نیام نداریم💚

سلام عشقم خوبي

من چند روزي نميتونم بيام تاپيك فقط فردا ميام وزنمو ميدم ٣ شنبه اسباب كشي دارم انشاءاالله بعده اسباب كشي ميام سرم خيلييييييي شلوغه الان

🥀🌈
سلام عزیزم دیروز گزارش ندادی فردا روز وزن کشیه...فستت رو خوب ببند..شامتو زودتر بخور...شوری نخور.... ...

سلام عشقم خوبي

ببخش ديشبو نشد گزارش بدم

چشم حتما حواسم به فردا هست

امشبم گزارشم رو زودي ميدم

مرسي جيگر كه حواست هست بهم😘😘😘😘

سلام گلهای زرد خودم😍🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 روز فستتون بخیر ....تاسوعای حسینی رو بهتون تسلیت میگم💔💔💔 سع ...

ممنونم خانمي عزاداريهاي شما هم قبول باشه انشالله🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

🍀گزارش فست🍀

💚صبحانه نان+گردو+خیاروگوجه+۱تخی

💚 ناهار سینه پخته با سالاد مخلوط😅 و سرکه

💚چای سبز۲+۱قهوه

💚میانوعده شلیل +بادام+شکلات تلخ

💚شام شیر و خرما

💚 ورزش : چالش چوب و شکم روسی

کالری مصرفی۷۰۰

🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

@سمیه1396   سلام عزیزدلم عزاداریتون قبول 

امروز نتونستم ورزش داشته باشم فقط چالش ها رو رفتم 

برای فردا هم 🎈بادکنک بزار برا وزنم😅

گروه طلایی🌻تثبیت🌻   وزن شروع۶۵⬅️ ۵۹.۲۰۰ رفتم تثبیت💪🏆🎯 قد۱۶۰   
@سمیه1396   سلام عزیزم😘😘 اول یک خبر خوش و اینکه شلوارایی که طی تو دیگ رفتنم تنگم شده بودن ...

سلام گلم.. چه عالی👏👏👏👏👏 باریکلا

راستی خگخ فقط پنجشنبه ها هس... طبق قوانین تاپیک پیش برو😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

سمیه جون میشه این چند کیلو ی باقیمونده رو رژیم سریع بگیرم زودی از دستش خلاص شم😕

مثلا رژیم ۳روزه ی سیب زمینی و ماست 

راجع بهش خوندم و ۴ تا۷ کیلو کم میکنه

یا طبق روال ادامه بدم 

سمیه نظرت چیه؟

@سمیه1396    

2706