2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281410 بازدید | 36895 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام گلهای زرد خودم😍🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

روز فستتون بخیر ....تاسوعای حسینی رو بهتون تسلیت میگم💔💔💔

سعی کنید امروز غذای سبکتر بخورید و شامتون رو هم زودتر میل کنید...و غذاهای شور نخورید..

یکشنبه ها صبح وزن کشی  هست

شما باید صبحانه نخورده و بعد از دستشویی وزن کنید و تا قبل از ظهرمنو تگ کنید و وزنتون رو به این صورت بنویسد 👇👇👇

وزن شروع  وزن هفته ی قبل.   وزن امروز.   وزن هدف

@شب_بیدارم    

@گل_گلاب4859    

@نیلوفر000000    

@فریماهی‍  

@دخیناز‍  

به حکمتش دل بسپار 🌿

سلام گلهای زرد خودم😍🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

روز فستتون بخیر ....تاسوعای حسینی رو بهتون تسلیت میگم💔💔💔

سعی کنید امروز غذای سبکتر بخورید و شامتون رو هم زودتر میل کنید...و غذاهای شور نخورید..

یکشنبه ها صبح وزن کشی  هست

شما باید صبحانه نخورده و بعد از دستشویی وزن کنید و تا قبل از ظهرمنو تگ کنید و وزنتون رو به این صورت بنویسد 👇👇👇

وزن شروع  وزن هفته ی قبل.   وزن امروز.   وزن هدف

@مامانجوجوبودم    

@فریماهی    

@دخیناز    

@باده_مشرقي‍  

@ایده‍ 

به حکمتش دل بسپار 🌿
2731
سلام گلم خوبي والا من تگم نميتونم بكنم شمارو مرسي از انرژي مثبتت عزيزم😘😘 صبحانه نان تست سبوس دا ...

سلام عزیزم دیروز گزارش ندادی

فردا روز وزن کشیه...فستت رو خوب ببند..شامتو زودتر بخور...شوری نخور....تا قبل ۱۲ ظهر وزنتو بهم اعلام کن

وزن شروع       وزن هفته قبل      وزن الان        هدف

ب این صورت☝

به حکمتش دل بسپار 🌿
آره میخوام پریودبشم،قبلااصلادل دردنداشتم وفقط سردردداشتم😐الان دل دردوسردردقاطی شده،الانم دلم دردمی ...

شکمت راذبا روغن زیتون ماساژ بده گلم.. عسل هم تو‌چایی ات بریز

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
@سمیه1396   سلام عزیزدلم ببخشید دیشب تا دیر وقت مهمون داشتم نشد گزارش بدم وقتی رفتن دیگه من ب ...

سلام گلم

خسته نباشی😉 گزارش امروز یادت نره

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2740
سلام عزیزم چطوری؟؟ عالی کیف میکنم میخونم👏👏👏👏👏👏👏

منم‌‌خوبم

فدا داا🌸💚

@سمیه1396     سمیه الان سه تاکوکوسیب زمینی خوردم😐کالریش چنده به نظرت؟

گلم هر ۱۰۰ گرمش‌ ، ۲۰۰ تا کالری داره..

ببین چند گرم شده؟؟؟

سلام😊صبحتون بخیر هفته خوبی پیش رو داشته باشید🌞 در مسیر نور که باشی همیشه برای سبز شدن راهی هس ...

احسنت👌👌👌

سلام گلهای زرد خودم😍🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 روز فستتون بخیر ....تاسوعای حسینی رو بهتون تسلیت میگم💔💔💔 سع ...

به روی چشمام سرگروه عزیییییزم❣️❣️❣️❣️

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
سلام.منم میخوام از اول مهر باهاتون شروع کنم، میشه راهنماییم کنید 

سلام‌گلم

فعلا برو اطلاعات  وراهنمایی صفحه  اول را بخون ... خودت یواش یواش شروع کن که از روند ‌کالری شماری اگاه بشی.. ان شاالله ۱ مهر‌هم بیا و عضو‌میشی💪💪💪 تا اون موقع هر سوالی داشتی، بپرس

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4550122/توضیح-برنامه-رژیم-و-نکات-مفید-مخصوص-گروه-لاغری-بامداد-خمار

سلام گلهای زرد خودم😍🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 روز فستتون بخیر ....تاسوعای حسینی رو بهتون تسلیت میگم💔💔💔 سع ...

سلام عزیزم ببخشین گلم من این چند روزه منظم نبودم.

از دوشنبه اگه اشکالی نداره صبح ها گزارش بدم عصرا نت ندارم 

قردا هم حتما وزنمو میگم.

2706