2737
2739
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281011 بازدید | 36895 پست
گزارش# @هستی،بانو   ۴۶روزمانده# تاموفقیت ناشتا.اب وابلیمو صبحانه.نخوردم چون دیربیدا ...

خوب بود عزیزم 

یه ۱۶۰تا کالری باقیموندتو هم با یه شیری چیزی پر میکردی

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
خوب بود عزیزم  یه ۱۶۰تا کالری باقیموندتو هم با یه شیری چیزی پر میکردی

سلام فدات والا اینم به زور پر کردم نمیدونم چرا اینطوری شدم وقتی دارم غذامیخورم حس میکنم زیاد خوردم وقتی میام کالری رو میزنم میبینم نه کالریم پرنشده

شادی روح پدر جوانم صلوات ممنونم از همگی🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام زینک ومولتی ایرانی یا خارجی؟ منم برا ریزشم زینک خریدم قهوه ای کپسول کوچیک نوشته زینک پلاس

واسه منم قهوه اي سوختس خارجي پشتش نوشته 

ورقه اي ميخرم من از داروخونه نميدونم خارجيه يا ايراني

🥀🌈
😘😘😘😘.سهیلا جون ببخش انقد سوال میکنم کسی تییرویید داشته باشه فقط دارو مصرف کنه وزن کاذبش خود ب خو ...

کسیکه تیروئید داره باید دارو مصرف کنه ک کنترل بشه و وزنش واقعی نشون بده.وگرنه میدونی ک تیروئید باعث اضافه وزنه.

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
2731
سلام عزیزم خوب بود  فقط مصرف پفیلات بالا بود😀😀😀

عکهی خودم فهمیدم ولی کالریش پایین بود روغنم در حد ی قاشق زدم گفتم شام نخورم جایگزین شه .....چند لیوانذمجازم پفیلا؟؟؟؟

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙

دوستان امروز ک عیده ی عالم شیرینی های رنگاورنگ آوردن خونه ی مامانم من ب همشون ن گفتم ی دونه شیرینی نخودی خوردم فقط ......خوشحاالم خیلی.    @هستی،بانو    

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙
2740
کسیکه تیروئید داره باید دارو مصرف کنه ک کنترل بشه و وزنش واقعی نشون بده.وگرنه میدونی ک تیروئید باعث ...

میدونم عزیزم ولی همش ک وزن نیس این شخصی ک میگم چاقه اینجوری نیست ک لاغر باشه و رو ترازو وزنش زیاد باشه.منظورم اینه دارو مصرف کنه خود ب خود لاغر میشه بدون رژیم و ورزش چون الان چاقه

خدایا شکرت 🌸
میدونم عزیزم ولی همش ک وزن نیس این شخصی ک میگم چاقه اینجوری نیست ک لاغر باشه و رو ترازو وزنش زیاد با ...

ن بابا کی بدون ورزش و رژیم لاغر میشه.

اون قرصارو میخوره ک اضافه وزن ناشی از تیروئید نگیره. وگرنه قرص نخوره علاوه بر چاقی ک براثر ورزش نکردن و خوردن داره،چاقی تیروییدم میاد روش.

بهش بگو تا سختی نکشی ب راحتی نمیرسی.

هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد

خداروشکر عزیزم ک خوشحال و راضی هستی. گلم کفشت نامناسبه ک ناخنای پات اذیت شدن. نباید اینجوری بشه. چن ...

دورت بگردم 

نه اتفاقا کفشم عالیه دوتا از انگشتای پام زیادی بلند هستن کفش سایز پامه اما این دوتا زبون درازا کار میدن دستم 

روزی ۴۰ دقیقه تا یکساعت البته خیلی تند

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
من همین الان از خونه مادرشوهرم اومدم تولد خواهر شوهرم بود انقققدر از کاهشم خوشحال بودم لب به کیک و ش ...

#انگیزشی🥰🥰

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
ن بابا کی بدون ورزش و رژیم لاغر میشه. اون قرصارو میخوره ک اضافه وزن ناشی از تیروئید نگیره. وگرنه قر ...

مرسی عشقم اخه حرف منو گوش نکرد میگفت الان چاق نیستم چاقیم الکیه باده زیر پوستم ورم کردم😶دارو مصرف کنم میره😐

خدایا شکرت 🌸
دورت بگردم  نه اتفاقا کفشم عالیه دوتا از انگشتای پام زیادی بلند هستن کفش سایز پامه اما این دوت ...

ناخونا حتتتتما کوتاه کن.

کفشتم ازونا ک بالاش توریه بخر که قالب پا و انگشتات بشه.

سرسری نگیر گلم. خدای نکرده عفونت میکنه باید ناخوناتو بکشن ها.