2733
2739
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281390 بازدید | 36895 پست
سلام من به خاطر کرونا غذام سوپ و اب گرمه اگه بتونم میوه الان سه هفته شده خسته شدم😢ازدیشب تبم کمتر ش ...

عزیزم بلاتون دوره انشالله❤

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها❤مکن دل دل ای دل بزن دل به دریا❤💕💖

@مامان_الیساهستم2    

وزن شروع: 64

وزن هفته پیش: 61.350

وزن این هفته: 61.250

وزن هدف: 50 

این هفته خیلی احساس سبکی میکردم. ولی فقط 100 گرم کم. شدم. از 61 خسته شدم  

سلام قد ۱۶۲, وزن شروع ۶۷، تاریخ شروع ۵ دی، وزن هدف ۵۰، زمان رسیدن به هدف مرداد ۱۴۰۱ به امید خدا، تیکر رسیدن به وزن دلخواه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

@pari95      

وزن#  

وزن اولیه                  ۹۶

وزن هفته قبل           ۹۲

وزن این هفته           ۹۱

ورن هدف                ۷۰

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹💪

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها❤مکن دل دل ای دل بزن دل به دریا❤💕💖
خوردنی خیلی رعایت کردم پری جون ولی از سه شنبه که فست گرفتم و میگرنم گرفت بخدا تا دیروز دردش بود با ه ...

عزیزم عیب نداره این هفته تلاش کن اصلا ناراحت نباش حتما این هفتا کاهشت خوب میشه 

🌷🌷🌷

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
2731
چ کاهشی💪💪 خیلی عالیههههه 👌👌❤❤

ممنون گلم  

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
@pari95     وزن#   سلام پری جون  وزن اولیه ۹۹  وزن هفته قبل ۹۳۷۰۰ و ...

سلام مبارک باشه گلم 😚😚😚😚

فریماه جان برو گروه بنفش انشالله تند تند گروهات عوض شه برسی به هدفت🌷

@sepiiiiiideh     عزیز دلم جا داری؟ ❤❤❤❤❤❤

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
وزن#   وزن اوليه           ٩٦.٤٠٠ وزن دو هفته قبل     ٧٢ ...

خیلی هم عالیههههه

انشالله هفته اینده دیگ عدد ۷۰ را نمیبینی 😍😍

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
2740
@pari95       وزن#   وزن اولیه           &nbs ...

مبارک باشه عزیز دلم ایول 😍😍😍

عالییییی هستی گلم 👌❤

۱۰۰ تا از کالریت کم کن 

@sepiiiiiideh     عشقم جا داری  این گل دختر منو عضو کنی ❤❤❤😙😙😙

نه بابا به خاطر دیگران نیست باور کن تو خونه خودم نمی تونم کاری انجام بدم فورا خبر میده هیچی نمی تونم ...

اره خدایی اینجوری بده.

باید باهاش حرفبزنی. بگو اینجوری حس میکنم نمیتونم بهت پشت ببندم. تو باید مث کوه باشی برای من. تو باید تصمیم های زندگیمون رو بگیری. تو مرد این خونه ای. تو باید کاری کنی ک خونوادت از وو صلاح مشورت کنن و ازینجور حرفا...

باید با حرف بکشیش طرف خودت. اگه دعواکنی اونم لج میکنه بدتر

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
سلام عزیزم  وزن اولیه 78/5   هفته قبل 62/500  این هفته 61/150  هدف 55  ...

عالیه مبارک باشه کاهشت

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣

خانم ها چند تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدین 🌹🌹

10 روز پریود هستم هنوز اما دیگه وزنمو این هفته اعلام کردم به نظرتون ممکنه کاذب باشه؟ 

من تا حالا قرص ویتامین ایتفاده نکردم ضروربه استفادش تو رژیم؟ 

سلام  وزن اول ۷۷  هفته ی پیش ۷۲۸۰۰ این هفته ۷۳۸۰۰ هدف ۶۰ با این روندی ک من در پیش گرف ...

سلام قشنگم .اگر خوب رعایت کرده باشی و ناخنک نزده باشی )فست فود به حداقل.شیرینی خیلی کم یا اصلا نه .نمک کم مخصوصا روز قبل وزن کشی و فست بودن قبل وزنکشی و پروتیین کافی به یدنت رسونده باشی ولی بازم این رونده پس متابولیسمت پایینه با چای سبز. اب ناشتا ولرم با ابلیمو یا دارچین یا زنجبیل .اب کافی خوردن .شیر دارچین قبل خاب .سرکه سیب اگر نوردی نداره برات.قهوه تلخ وشکلات تلخ .متابولیسمت رو ببربالا

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
2706