2737
2739
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281037 بازدید | 36895 پست
@مامان_الیساهستم2   سلام عزیزم خوبی  عزیزم امروز جایی بودم کار داشتم نتونستم کالریمو حس ...

ببخشی من جواب میدم

سهیلای عزیز امروز نبودن ب همین دلیل جواب میدم🙈

آره فردا سایزتو تا قبل ساعت ۱۲ برا سهیلا جان بفرست،،سعی کن ناشتا باشی ،،،ایرادی نداره سایز رو بگیر

سایز# رو هم بزن 

@مامان_الیساهستم2    

به حکمتش دل بسپار 🌿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه های عزیز گروه مامان_الیساهستم۲  لطفا اگه پستمو دیدید فردا روز سایزگیری هست سایزتونو تا قبل از ساعت ۱۲ظهر برای سهیلا جان بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

@مامان_الیساهستم2    

به حکمتش دل بسپار 🌿
2731
خودمم عادت کردم به اینجا انگار یه چیزی ناقصه تو زندگیم😢😢😢یکی دوروزه بسته میگیرم میام. فعلا😘😘😘

دقیقا منم عادت کردم نیام انگاری نمیشه😅😅

خوش بیای گلم😘😘

شبت بخیر و شادی

عید قربان هم مبارک❤❤

به حکمتش دل بسپار 🌿

@مامان_الیساهستم2      

س‍لام سرگروه جون.تگ دونم خرابه می دونم 

بخدا چندین بار به نی نی یارها گفتم هر بار گفتن درست می کنیم ولی نشده.دنبال شماره هستم که بتونم کاربری بسازم 

تا فردا احتمالا بسازم و خبرت می کنم😘😘😘 

ممنون بابت صبر و حمایتت عزیزم 😍😘😍😘😍

لیوان آب ولرم

صبحونه=۲نون سوخاری+۱کبریت پنیر+۱خرما=۲۵۰

میانوعده=چایی+۲خرما=۴۰

لیوان آب ولرم

ناهار=کوبیده آبگوشت ۱۰ قاشق۳۸۰+سبزی+۱لیوان اب ابگوشت۶۰+۳ کف نان سنگک۲۰۰=۶۴۰

عصرونه=عسل + کره خییلی کم=۱۴۰

لیوان آب ولرم

شام=خوراک لوبیا ۲ ملاقه=۵۰۰

میوه بعد شام=۱شلیل+۱۰ دونه گیلاس+۲هلو انجیری=۱۵۰

کالری مصرفی=۱۷۵۰

کالری مجاز=۱۳۰۰

چالش چرخش روسی=۲ست ۲۰ تایی

فیتنس بانوان =۱۵ دقیقه کامل

۱۵ لیوان آب و چایی

وزن فعلی85/700    قد167    وزن هدف اول 80           

سلام بچه ها میشه سایزو الان فرستاد صبح نمتونم  یا باید ناشتا باشیم

گروه آبی شروع رژیم ۹۹/۴/۷                                            شروع  رژیم با چالش جدید پاییزه  ۹۹/۷/۱      وزن هفته پیش ۶۵.۵۰۰   وزن این هفته ۶۳.۹۰۰ وزن اولیه ۷۲.۲۰۰                          وزن اولیه با شروع چالش پاییزه ۶۷ کیلو گرم  😍 قد ۱۵۷   وزن هدف ۵۵کیلو 😊😊     
خودمم عادت کردم به اینجا انگار یه چیزی ناقصه تو زندگیم😢😢😢یکی دوروزه بسته میگیرم میام. فعلا😘😘😘

هممون معتاد شدیم😂

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2740
سلام بچه ها میشه سایزو الان فرستاد صبح نمتونم  یا باید ناشتا باشیم

سلام

الان سایز گرفتی؟؟؟

شرایط سایز مث وزنکشی هس.. ناشتا  و صبح باشه

چون بدن  تا شب کمی ورم میکنه...

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

سلام خوشکلای نمونه💙💙💙💙💙💙

سهیلا جان امروز نبودن ، ب همین دلیل گفتم بهتون اطلاع رسانی کنم فردا دهم روز سایز هستش لطفا تا قبل ساعت ۱۲ ظهر سایزاتونو برا سهیلا جان بفرستید❤❤❤❤❤

@مزرج    

@فلفلکیم    

@هستی،بانو    هستی گلم شما خودت سرگروهی😘

@ملیکه    

@پفسه    

به حکمتش دل بسپار 🌿
سلام الان سایز گرفتی؟؟؟ شرایط سایز مث وزنکشی هس.. ناشتا  و صبح باشه چون بدن  تا شب کمی ...

نه سمیه جون گفتم میشه الان بگیرم‌یا نه باید داحل همین تایپک سایزمون رو بزاریم تا کی وقت داریم که سایزمون رو بزاریم 

گروه آبی شروع رژیم ۹۹/۴/۷                                            شروع  رژیم با چالش جدید پاییزه  ۹۹/۷/۱      وزن هفته پیش ۶۵.۵۰۰   وزن این هفته ۶۳.۹۰۰ وزن اولیه ۷۲.۲۰۰                          وزن اولیه با شروع چالش پاییزه ۶۷ کیلو گرم  😍 قد ۱۵۷   وزن هدف ۵۵کیلو 😊😊     
نه سمیه جون گفتم میشه الان بگیرم‌یا نه باید داحل همین تایپک سایزمون رو بزاریم تا کی وقت داریم که سای ...

فعلا همین تاپیک بفرست 

ولی اولش (هشتک سایز )را بزن..

فقط  روز ۱۰ ام هر ماه اجازه هست که سایزامون را وارد تاپیک‌کنیم😉

(کل روز را ‌وقت داری، البته اگه سرگروهتون محدودیت زمانی نگذاشته باشه)

سلام خوشکلای نمونه💙💙💙💙💙💙 سهیلا جان امروز نبودن ، ب همین دلیل گفتم بهتون اطلاع رسانی کنم فردا ...

@مامان_دخترای_گل    

@مامی_خوشکل 

@بهنازی_۲۰‍  

@همکلاسی18196‍  

@baharak2017‍  

به حکمتش دل بسپار 🌿
2706