2737
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281011 بازدید | 36895 پست

@سمیه1396   سلام گل گلی خوددممم 💚💚🤗🤗🤗💚💚💚🤗💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚🤗

۵۳روز مانده تا هدف 

صبحانه 👈نان سنگک(۱/۵)کف دست+ارده +عسل

نهار👈خوراک سوسیس بندری +کاهو +گوجه+فلفل دلمه+خیارشور 

میان وعده 👈کیک خونگی +نسکافه باشیر بدون شکر +شلیل+گیلاس+کشمش

شام👈سوپ جو

آب👈۸لیوان

ورزش👈پریود شدم😶🙆فقط چالش چوب و حلقه 

کالری مجاز 👈۱۱۲۰

کالری مصرفی 👈۱۱۱۷

چالش گلاب💚

هیرویت💚

💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚

باورش باتو...چ جوریش با خدا🩵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه چیزی نمیخورم نمیدونم گلم

خب واسه همین میتونه باشه

جزو قوانین رژیم هم هست عزیزم باید حتما ویتامین بخوری

یه مولتی ویتامین مینرال بگیر

حرف به من/پیام ناشناس. 🌻سرگروه زرد🌻تاپیک زندگی سالم وکاهش وزن بامدادخمار 💚خودم عضو گروه سبز💚 رژیم رو از 12 اردیبهشت شروع کردم. وزن شروع:67🤦🏻‍♀️-وزن فعلی:59💪-وزن هدف:57🔒 قد 168 🧍🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🎾 Don’t stop until you’re proud
گزارش# امروز پنجشنبه صبحانه لواش ۳کف.شیر کم چرب.نیمرو(۳۳۸) ناهار کته ۵ق.قیمه ۲ق.ماست و دوغ هرکدو ...

خوب بود عزیزم به اندازه خوردی

امیدوارم نیمروت چرب نبوده 

حرف به من/پیام ناشناس. 🌻سرگروه زرد🌻تاپیک زندگی سالم وکاهش وزن بامدادخمار 💚خودم عضو گروه سبز💚 رژیم رو از 12 اردیبهشت شروع کردم. وزن شروع:67🤦🏻‍♀️-وزن فعلی:59💪-وزن هدف:57🔒 قد 168 🧍🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🎾 Don’t stop until you’re proud
2731
سلام

سلام عزیزم

خیلی عالی مثل همیشه

واقعا افرین

نازلی تو فقط سخن بگو عشقم مهربووون 😍😍😄😚😚

عزیزم😅😅😍😘❤️

@سمیه1396   سلام گل گلی خوددممم 💚💚🤗🤗🤗💚💚💚🤗💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚🤗 ۵۳روز مانده تا هدف& ...

سلام‌گلم🌸

روزای اول پری، حلقه نزن، به جاش  یا پیاده روی کن یا برقص😉

کیکت مگه تموم نشده بود؟؟

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
باریکلا👏👏👏👏👏 تا شب کالریت را پر کن😉

چشم حتما عزیزم♥️

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
2740
سلام‌گلم🌸 روزای اول پری، حلقه نزن، به جاش  یا پیاده روی کن یا برقص😉 کیکت مگه تمو ...

نمیدونم چراااا حس و حال پیاده روی نداررمم🙆😶

نهههه امروز درستیدم جات سبز😆😆😆

تازه هفته جدید هم تولدمه😊

هر سال همسرم برام کیک میخره😶😍

حالا اونوووو چ کار کنمممم🙆🙆🙆😆😆

گزارش#  

@pari95    

5/9

سلام عزیزم 

ناشتا دولیوان اب ولرم با سرکه سیب 

صبحانه:نان جو+کره بادام زمینی +شیر=۴۳۳

میان وعده :میوه =۲۰۰

ناهار:برنج+مرغ=۴۲۴

میان وعده:میوه=۲۲۰

شام:تخم مرغ +نان جو=۳۹۷

مجاز:۱۷۰۰

مصرفی۱۶۷۴

۹لیوان آب 

ورزش هم نتونستم انجام بدم 😭

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩
نمیدونم چراااا حس و حال پیاده روی نداررمم🙆😶 نهههه امروز درستیدم جات سبز😆😆😆 تازه هفته جدید هم ...

پس تولدت پیشا پیش مبارکه🌸🌸🌸🌸🌸

ای کاش حداقل این هفته کیک درست نمیکردی ، چون هفته ی بعد شوهرت کیک میخره.... خیلیی خوش به حالت میشه👹

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
پس تولدت پیشا پیش مبارکه🌸🌸🌸🌸🌸 ای کاش حداقل این هفته کیک درست نمیکردی ، چون هفته ی بعد ...

قربونت برم مهربونممم ❤❤😍😍❤❤

پریود ک میشم همشششش هوس شیرینی میکنم😥😪😩🙆

دیگه نتونستم جلو خودم بگیرررممم😆

پس تولدت پیشا پیش مبارکه🌸🌸🌸🌸🌸 ای کاش حداقل این هفته کیک درست نمیکردی ، چون هفته ی بعد ...

راستی سمیه میگم تا حالا کپسول هیرویت یا بیوتین استفاده کردی؟؟؟؟

نتیجه داشته برات؟؟؟

راستی سمیه میگم تا حالا کپسول هیرویت یا بیوتین استفاده کردی؟؟؟؟ نتیجه داشته برات؟؟؟

نه ‌گلم. من تا خالا استفاده نکردم.

قربونت برم مهربونممم ❤❤😍😍❤❤ پریود ک میشم همشششش هوس شیرینی میکنم😥😪😩🙆 دیگه نتونستم جلو خودم ب ...

دوای پری فقط چای دارچین عسلی هست و بس🖐