2752
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281531 بازدید | 36895 پست

@عروسترکم    

سلام گلم🌸 خوبی؟؟؟کجایی؟؟ مگه قرار نبود شروع کنی به رژیم؟؟؟ 

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
مررررسی عزیزم.  دیگه گفتم هرکی دید جواب بده.😑

آره باید یه فکری کنم. چون بدون ورزش بعیده کاهش سایز بدم

من از روی ورزش فهمیدم که دهنم همه اش میجنبه! یعنی کلی باید تلاش کنم که یه ساعت قبل و بعد ورزش چیزی جز آب نخورم

سلام قد ۱۶۲, وزن شروع ۶۷، تاریخ شروع ۵ دی، وزن هدف ۵۰، زمان رسیدن به هدف مرداد ۱۴۰۱ به امید خدا، تیکر رسیدن به وزن دلخواه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزيزم بده بهش حالا كه سابقه تب بالا هم دارم ببين من براي واكسن ١٨ ماهگي دخترم هر ٤ ساعت استامينوفن ...

ممنون عزیزم شیاف براش استفاده کردم تبش یه ربعه قطع شد خیلی لطف کردی ممنونم آره چون تشنج کرده هم خودم هم شوهرم خیلی مترسیم 

گروه آبی شروع رژیم ۹۹/۴/۷                                            شروع  رژیم با چالش جدید پاییزه  ۹۹/۷/۱      وزن هفته پیش ۶۵.۵۰۰   وزن این هفته ۶۳.۹۰۰ وزن اولیه ۷۲.۲۰۰                          وزن اولیه با شروع چالش پاییزه ۶۷ کیلو گرم  😍 قد ۱۵۷   وزن هدف ۵۵کیلو 😊😊     
آها خوبه عزیزم اخه من فکر کردم شاید بهت گفتن بیای گروه من ولی کسی بهم اطلاع نداده 😁😁😍

اشتباه لپی بود عزیزم😂😂

😍😍😍 خواستن توانسته 😍😍😍        😍ممنونم از تا پیک بامداد خمار (الهه جون و بچه های خوب تاپیک ) عاشقتمونم😍             😀 تاریخ شروع رژیم آذر98😀                      وزن اولیه 80 😯 وزن فعلی53/800😀          وزن هدف 52😍    من میتوانم 💪💪
2731
فریباجون امروز از همه روز عالللللی تر بودی.  افرین عزیزم👌👌👌👌

ممنونم عشقم😍😍

😍😍😍 خواستن توانسته 😍😍😍        😍ممنونم از تا پیک بامداد خمار (الهه جون و بچه های خوب تاپیک ) عاشقتمونم😍             😀 تاریخ شروع رژیم آذر98😀                      وزن اولیه 80 😯 وزن فعلی53/800😀          وزن هدف 52😍    من میتوانم 💪💪
اگه اقدامی حلقه نزن عزیزم‌خیلی بده برات 

من نمیخواسم اون ماه باردار بشم اخه.از تخمکگذاریمم گذشته بود

دارم میمیرم اصلا

وزن اولیه:۹۴😢‌هدف :۶۵🏅 وزن الان:۸۱😢 👈۷۹/۹۰۰🔓    همه چیزو سپردم به خدا... 
من دوماهه حلقه میزنم روزی یکساعت ولی مشکلی ندارم تو پریودی هم میزنم به جز روز اول 

من‌ قبلا میزدم‌ ولی فک کنم این بار زیادی محکم زدم فشار اوردم.ویا چون اقدام کردم نباید میزدم

یا شایدم ربطی ب حلقه ندره😭

وزن اولیه:۹۴😢‌هدف :۶۵🏅 وزن الان:۸۱😢 👈۷۹/۹۰۰🔓    همه چیزو سپردم به خدا... 
گزارش#   @pari95   سلام عزیزم  بله همون قاشقی حساب کردم البته بادمجون سرخ شده ک ...

🌷🌷🌷🌷🌷

عزیزم سعی کن پلو رو کم کنی 

سایز شکمت تعقیر نمیکنه اگه هروز بخوری 

چالش قنت افرین💪💪💪💪❤❤❤❤❤

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
گزارش#   @pari95     فست#   سلام گلم کالری مصرفی750 صبحانه آش سبزی و نا ...

سلام عزیز🌷🌷🌷🌷❤❤❤

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
اگه سبزیت همیشه همینقدره، میتونی  حسابش نکنی...ولییی من نظرم همیشه اینه که هر چییی میخورید را ح ...

واي اصلا ديگه نميتوتم سميه نون نخورم شده ١٠ گرمو ميخورم بدنم شديدا كم اورده حالم بده همش بزور دارم تحمل ميكنم كه انتحاري نزنم بخدا نزديك ١٠ ماهه رژيمم واقعا سختم شده اين دو سه كيلويه اخر همش ميگم هجب غلطي كردم چاق شدم كه الان پدرم در بياد لاغر شم

يعني امشب تو گزارشم بزنم روزه ٦٩ ؟

اولين بارم بود حساب نكردم سبزيو ديدم بچها بعضي چيزارو حساب نميكنن سره همين

🥀🌈