2752
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281590 بازدید | 36895 پست

@مامان_الیساهستم2    

گزارش#  

‍ 70 روز تا بدن سالم
صبحانه: نیمرو+ 3کف نان
ناهار: سالاد کاهو با سرکه سیب
شام: قرمه سبزی 4 قاشق
میانوعده: ماست+ گیلاس+ انگور+ زردآلو+ چای

مصرفی: 584
مجاز: فست 500

ورزش نداشتم.
هر روز بیرون هستم نمیدونم چطور وقت ورزش پیدا کنم  

سلام قد ۱۶۲, وزن شروع ۶۷، تاریخ شروع ۵ دی، وزن هدف ۵۰، زمان رسیدن به هدف مرداد ۱۴۰۱ به امید خدا، تیکر رسیدن به وزن دلخواه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

@pari95     سلام پری جون ، یه پیشنهاد ، کاش می شد یکی از قوانین این می بود که زمانی که گ ...

سلام گلم راستش من فقط میتونم گزارشارو چک کنم و ایرادارو بگم و  یکشنبه ها  دهم هر ماه سایزارو چک کنم.میدونی تا بیاد یه چیزی رو جا بندازی واسه بچه ها هی باید تگشون کردو یاداوری کرد.اگه خودتون دوست دارید با همگروهیاتون در ارتباط باشید🌷🌷🌷🌷 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
2731
چای سبز.قهوه فلفل.ابلیمو ناشتا  سیر خام ناشتا 😶😅

فقط چای سبزو میتونم بخورم فلفلم ک کلا غذاهام تندن

اب لیمو و سیرو نمیتونم

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
@pari95     سلام عزیزم یه سوال دارم تو کرفس زده خورشت قیمه بادمجون مثلا اینو چطوری حساب ...

سلام گلم خب چیزایی ک توی کالری شمار هست  رو فقط گرم یا قاشقی حساب کن 

ولی اگه نداشت  جدا جدا

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
پری جوونم من دندون نهفته عقلم‌رو امروز جراحی کردم یه دنیا بهم چرک‌خشک‌کن داده ووو اصراااار که ب ...

سلام‌گلم 

بخور حالادطوری نیست  دندونت که اوکی شد فست و کالریتو طبق قبل پیش برو 

خودتا اذیب نکنی🌷🌷🌷🌷🌷

@pari95     پری جون ، چالش شیرینی ممنوع تموم نشد؟؟  من نزدیک پریمه خیلی دلم شیرینی ...

بخور تموم شد گلم 

@pari95     گزارش#   ۷۰ روز تا هدف😍💪 صبحانه = پنیر + گردو + نان جو  ناه ...

💪💪💪💪💪❤❤❤❤❤❤❤

فقط چای سبزو میتونم بخورم فلفلم ک کلا غذاهام تندن اب لیمو و سیرو نمیتونم

☺☺☺

@sepiiiiiideh    

گزارش# فست

صبحانه:شیره +ارده+۳کف دست نان ۲۶۹کالری

ناهار:عدس پخته ۸۱کالری

میان وعده گیلاس ۷۴کالری

شام ۳قاشق یتیمچه +۳کف دست نان ۱۲۴کالری

جمع کالری مصرفی ۵۵۰

کالری مجاز ۵۰۰

فعالیت:یک ساعت رقص+۱۵دیقه چالش شکم و ران

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
خیلی خوردی😕😁

سلام شیرین جانم

گزارش:کالری مجاز:۷۰۰کالری مصرف:۶۷۰

صبحانه دوکف دست نان+پنیر+دمنوش کالری:۷۹.۵

میان وعده:نخوردم

ناهار:گوشت گوسفند۵۰گرم+دوکف دست+سبزی

عصرانه:انجیر+چای+یک عددشکلات تلخ+نصف موزکالری:۱۴۷

شام:دوکف دست نان+سینه مرغ پخته کالری:۲۱۶

ورزش:حلقه ۱۵دقیقه +۶دقیقه رقص+۲۲درازنشست+چالش ۳۰ روزه دوتابرنامه شکم وپایین تنه کل ورزش:۴۳ دقیقه

2706