2752
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281590 بازدید | 36895 پست
دوباره حساب کن عزیزم

باشه ممنون 

گروه آبی شروع رژیم ۹۹/۴/۷                                            شروع  رژیم با چالش جدید پاییزه  ۹۹/۷/۱      وزن هفته پیش ۶۵.۵۰۰   وزن این هفته ۶۳.۹۰۰ وزن اولیه ۷۲.۲۰۰                          وزن اولیه با شروع چالش پاییزه ۶۷ کیلو گرم  😍 قد ۱۵۷   وزن هدف ۵۵کیلو 😊😊     
بچه ها شما خوراک کدو رو چطوری درست میکنین که خوشمزه میشه ، من از کدو خیلی بدم میاد ، الان واسه شامم ...

منم كدو بدم نمياد ولي خوشمم نمياد

مرغ درست ميكنم كدو بادمجونو يكم سرخ ميكنم ميزارم كنار مرغ تو ابش با اون قشنگ بپزه گوجه ام حلقه ميكنم ميزارش تو خورشتم چند تا ام گوجه سبز يا غوره ميندازم توش خيلي خوب ميشه

ميتوني ام سرخ نكني همونجوري بزاري با ابه مرغ بپزه

🥀🌈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بدو یه کوچولو هم مرزش کن😘😘😘

واای شیرین جون حس کردم فشارم اومده پایین، یه کم تخمه کدو برداشتم خوردم وقتی حساب کردم دیدم از 700 زد بالا. چشم سرگروه جان الان یه چندتا ورزش قدرتی هم میکنم که این چندتا تخمه اضافی بسوزه اگه خدا بخواد    10 گرم تخمه کدو ریز چندتا تخمه میشه؟ من حدودی حساب کردم.

وزن شروع: 70، وزن فعلی:67.5، هدف: 53
2731
خانما من روز چهارم پریودمه .دارم از کمردرد میمیرم نمیتونم تکون بخورم.اون ماه از روز ۲۰ پری به بعد چن ...

من پارسال روزانه ۱ ساعت میزدم..با یه ربع فک کنم درد حلقه باشه

هشدار..که آرامش ما را نخراشی.           
هله هوله کم بخور ننه😉😉

صبحانه:2 خرما.2 گ پسته

ناهار:4 ق الویه بی سس.2 کف تافتون.سبزی

شام:3 ق آبگوشت.2 کف تافتون.آبگوشت. سبزی

میان وعده ها:2 آلو.300 گ خربزه.نصف ق عسل

8 لیوان آب

فست 700

مولتی.چربی سوز

چالش 86 روزه 71 رو  باقی مانده

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
حرف نداره👌👌👌👌

عزیزمی😍😘

با خدا باش پادشاهی کن..خدایا شکرت که این همه مهربونی در حقم.. صدهزار بار شکرت که هستی و تنهام نمیذاری🤲🤲🤲وزن شروع ۷۴/۵۰۰😅وزن الان ۶۸😌👌خداروشکر به هدفم رسیدم 👏👏🥳🥳💪👍

@pari95    

گزارش#  

۷۰ روز تا هدف😍💪

صبحانه = پنیر + گردو + نان جو 

ناهار = تکه کوچک اشترودل 

میان وعده = گیلاس 

شام = سوپ اسفناج 

آب = ۱۱ لیوان 

مجموع کالری فست امروزم = ۷۰۰

ورزش= ۳۰ دقیقه هوازی ✔

چالش چوب ✔

چالش سرکه سیب ✔

💪💪💪💪💪💪🤩😍💪

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها❤مکن دل دل ای دل بزن دل به دریا❤💕💖

گزارش#  

۷۱روز# تاموفقیت

@سمیه1396    

آب ۸ لیوان

ورزش:۲۰ دقیقه پیاده روی+۳۰ دقیقه حلقه+چالش چوب

سرکه نمیتونم بخورم

مجاز۵۰۰

مصرفی ۵۰۵

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹

گزارش# @نازلی_سخن_نگفت    

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده

@sepiiiiiideh      #گزارش

۷۰# روزمانده تاهدف

ناشتا.اب وسرکه سیب

ثبحانه.توپک خرما.باقلاپخته.لیمو

میان  .هندوانه.زردالو  الو

ناهار.ماهی کبابی.نان جو.سبزی وسالاد.یه دونه رطب.(دوتیکه مرغ سوخاری ویه قاشق ته دیگ.امان 

ازدست وسوسه شیط😡ان

میان ادامس ودیگرهیییچ

پیاده روی پروانه.حلقه.چالش درازنشست.چالش چوب

خم وراست شدن پهلو.چرخش روسی

مصرفی۶۹۰

گروه قرمزشروع از1 دی باتاپیک بامدادخمار وزن شروع90 هدف60.    89.300»»»
2706