2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281542 بازدید | 36895 پست

گزارش# @pari95    ♥️♥️

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
برو یه گوشه بشین به کار زشتت فکر کن

رفتم👣👣👣👣....😑چیکارکنم به شکمم چی بگم وای مثل بچه ها شدم خخختخخخ😅😅

خدایا خودت هستی🤲 دخترم آسمانی شد😔..اگه تونستی یک صلوات بفرست 🌹

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلام عزیزم مرسی از گزارش     عزیزم کاش مقدار هر چیزی که می خوری هم بنویسی. اینجوری گزارشت ...

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده
منم همینطورر.شوهرم خریده بود از ترس وسوسه شدن گذاشتم پلاستیک گذاشتم فریزر

من ندیده دلم میخواد وای به اون وقتی که چشمم بهش بیفته

خدایا خودت هستی🤲 دخترم آسمانی شد😔..اگه تونستی یک صلوات بفرست 🌹
2731

سلام ب همگی🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

حالتون خوبه چقدر دلم تنگ شده بود😞😞😞😍😍😍😍😍😍😍😍

من اومدم با کلی انرژی

@بامدادخمار    

@سمیه1396    

@بقیهدوستان

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤

@لولیتا_ناباکوف   سلام جان دلم🤗🤗😚😚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚

صبحانه 👈ناشتا 👈آب+سرکه سیب

نسکافه با شیر بدون شکر +کشمش

نهار👈سیب زمینی آب پز + ماست کم چرب + کاهو+ گوجه

میان وعده 👈گیلاس+هندوانه +بادام+کشمش

شام👈سفیده تخم مرغ +کاهو

مولتی ویتامین 💚💚

آب👈۸ لیوان

کالری مجاز 👈۷۰۰

کالری مصرفی👈۵۵۰

ورزش 👈پیاده روی +حلقه +چالش چوب+پروانه💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚

باورش باتو...چ جوریش با خدا🩵
چه جالببب منم میحاممم باید چیکار کنم؟

مقری نی نی سایت من بعد اطلاعات کاربری درج وضعیت جذید بعد میزنی بارداری بعد زمان زایمان میزنی زمانی که به هدفت انشالله میرسی

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
سلام ب همگی🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰 حالتون خوبه چقدر دلم تنگ شده بود😞😞😞😍😍😍😍😍😍😍😍 من اومدم با ...

سلام عزیز دلمممم..خوبی قربونت برم 🤗🤗😍😍😍

خوش اومدی 😘

باورش باتو...چ جوریش با خدا🩵
مثلا فک کردی شکر قهوه ای رژیمیه؟؟مثلا گقتی قهوه س؟؟😂😂

آره دقیقااااا فکر کردم رژیمیه      

لاغری با تاپیک بامداد خمار💪  📌گروه نارنجی📌   وزن شروع: 80.   🎯هدف اول ۷۸  👈👈هدف دوم ۷۵ 😍🤲  👈 هدف سوم ۷۲ 👈👈هدف چهارم ۶8 😍😍     
سلام دوستان به شدت نیاز به کیک وشیرینی دارم 😭😭😭

یه دونه خرما یا یه قاشق عسل بخور میوه خشک یا میوه تازه هم خوبه

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد