2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281014 بازدید | 36895 پست
گزارش# @شیرین_آردا   صبحانه👈پنیر+خرما+نان جو=125 ناهار👈کوکوسبزی=226 شام👈ماست=112 م ...

بله عزیزم اما سعی کن بیشتر از ۲۰۰ تا نباشه گردو پسته یا کشمشم میتونی یخوری

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اشکالی نداره ولی به جان آردا دلم برات میسوزه سخت میگیرم تورو.  خوب بود فقط کربو بالا بود  ...

بوووس ب کلت بوس ب لپت😍😍😍😍

ببخشی ناراحتت کردم

الهه گفت شوک بگیرم  پس فردا شروع میکنم فردا ی برنامه تمیز انجام بدم ب امید خدا تشوبق شم😍😁😄😄😄بوس

😍واس خوشبخت شدنم صلوات میفرستی؟ تاریخ شروع رژیم ۳۰ مرداد وزن شروع ۸۷

@مامان_الیساهستم2    نامردیه من نه صورتتو دیدم نه اندام🤨

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
2731
بوووس ب کلت بوس ب لپت😍😍😍😍 ببخشی ناراحتت کردم الهه گفت شوک بگیرم  پس فردا شروع میکنم فر ...

اشکالی نداره🧡

خب باید خیلی بخوری دیگه بالای ۲۰۰۰ کالری فست فود و برنج هم بخور فرداش حتما زیر۵۰۰  درست بگیر د ...

تازشم کاکائو و چیپسو پفکم میخوام بخورم😝😋😋😋😁

😍واس خوشبخت شدنم صلوات میفرستی؟ تاریخ شروع رژیم ۳۰ مرداد وزن شروع ۸۷
دیدم😜

وااااي دده🥴😅

💜💜💜🌻🌞                             خداياااااا تو دليم رو به تو ميسپارم🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼    عشقم دخترااااام🤰👧                            اميد وارم هر كي ميخواد مادر بشه خدا دامنش رو سبز كنه 
2738
تا چ حد؟؟یعنی انتحاری زدی؟یا بالا زدی یه کم؟؟

انتحاری ینی فقط ناهار زیاد خوردم دیگه حساب نکردم 

غروبم یه کوچولو خاگینه خوردم 

فک کنم خیلی زیاد شده کالریم 

شامم نخوردم 

صبحونه هم کم خوردم 

@بامدادخمار    عزیز منننننن میگماااا من میخوام فرم دهی کار کنم بنظرت چند روز در هفته باشه؟؟ یا اول کامل لاغر کنم بعد؟ اینم بگما الان خودمو دوس دارم اما اگه بخوای اضافه هاشو درنظر بگیری باید ۱۰ کیلو هم کم شم😄 استخونام درنیومده هنوز گوشتن گوووووشتتتتت🤩🤩🤩😂😂😂😂😂😂😃😃

😧😧😧😧بی جنبه😜😜 یعنی میخوای فست نگیری؟

فعلا ک خونه مادربزرگمم نگیرم اخه مامان بزرگا رو ک میدونی هی میگه ناراحتی چیزی نخوردی یا دوست نداری 😂

برگردم میگیرم قول

امرورم فست نبودم🙈

گزارش#  

۷۸روزمانده# به خوش اندامی

صبحانه:سه کف دست نان بربری+یک واحد پنیر+دو عدد گردو=۲۹۳کالری

🍠🍌🍎🍏🍊🍋🍄🍅🍆🍇🍈🍉🍐🍑🍒🍓🍍

نهار:دولیوان آبگوشت+دوونیم کف دست نان لواش=۵۸۲کالری

🍍🍓🍒🍑🍐🍉🍈🍇🍆🍅🍄🍋🍊🍏🍎🍌🍠

میان وعده:پانزده گرم لواشک+۱۲۰گرم هندوانه=۶۳کالری

🍠🍌🍎🍏🍊🍋🍄🍅🍆🍇🍈🍉🍐🍑🍒🍓🍍

شام:بیست گرم کیک=۶۰

🍍🍓🍒🍑🍐🍉🍈🍇🍆🍅🍄🍋🍊🍏🍎🍌🍠

ورزش:نداشتم امروز شاید ده دقیقه رقص

🍠🍌🍎🍏🍊🍋🍄🍅🍆🍇🍈🍉🍐🍑🍒🍓🍍

چالش هشت لیوان آب:پنح لیوان

کالری مجاز:۱۱۶۰

کالری مصرفی:۹۹۸/۵

دیروز چهل کالری بیشتر مصرف کردم ک از کالریم ک کم کنم باید بشه۱۱۲۰کالری ادامشم پر میکنم

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50
بذار پر بشه،،،همیشه هم پیش یه آرایشگر برو تا ابروت خراب نشه،،،،چون هر کسی به یه سلیقه ای برمیداره خو ...

ممنون اره دقیقا هر شب روغن کرچک میزنم روزا روغن زیتون .همیشه یجا میرفتم ولی سالنشو جمع کرد جای خوبم بعد اون پیدا نکردم 😕

ممنون اره دقیقا هر شب روغن کرچک میزنم روزا روغن زیتون .همیشه یجا میرفتم ولی سالنشو جمع کرد جای خوبم ...

ابروتو یمدت استراحت بده ،،آروم اطرافشو با انگشتات ماساژ بده،،

تحقیق کن یجای خوب پیدا کن

من قبلا پیش کسی میرفتم ۶سال بعدش جمع کرد،،یه دو سه ماهی نمیدونستم چیکار کنم منم رو ابرو حساااااااااس تا اینکه یکی رو پیدا کردم الان پیششم سه سال و نیمه پیش خودشم

به حکمتش دل بسپار 🌿
عالیهههه عزیزم فقط سعی کن حتما کالریتو پر کنی❤❤👌

سلام سپیده جان
ص: نان لواش ۴ کف، پنیر ۱ قوطی، شکر قهوه ای ۴ ق م=۲۱۷
م و: ۱ موز=۱۱۲
ن : ۱ کدو ، نصف سیب زمینی ، ۱ هویج پخته، گوشت چرخ کرده ۲ ق، دوغ=۲۷۸
م و:بادام ۱۰ عدد، سمنو ۵ قاشق ، زردآلو ۵ =۲۹۹
ش : نیمرو دو ع ، لواش ۴ کف ، دوغ=۳۵۳
م و:آب طالبی، موز =۱۸۷
کالری مصرفی:۱۴۴۸
کالری مجاز: ۱۴۴۰
شیر و ماست شیردهی ،پیاده روی ۱ ساعت ، چالش بنفش ✔

بهترین دکتری که میتونم بهتون معرفی کنم برای مشکلات جنسی دکتر کاظم فروتن هست شک نکنید عالیه و بهترین جراح و دکتر زنان دکتر فرامرز مصباح♥️♥️♥️
ابروتو یمدت استراحت بده ،،آروم اطرافشو با انگشتات ماساژ بده،، تحقیق کن یجای خوب پیدا کن من قبلا پی ...

چه خوب... فعلا که تا چند ماه  دست نمیزنم تا قشنگ کامل پر بشه ..کدوم شهرین شما؟