2733
2739
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281011 بازدید | 36895 پست
عزیزم شما روغن زرد رو همینجوری میخوری؟  منم خیلی ضعیف شدم این سری حالا گرفتیم که توی غذاهام ...

من طعم روغن زرد گاو و دوست دارم . برای صبحانه روی نون میمالیم میخوریم . با عسل یا پنیر یا ماست کیسه ای طعمش عالی میشه . از قوتشم که کم نشنیدی. 

اینکه توی تهلفات نوشتم ابن بود که با خودم قرار گذاشته بودم که حداقل تا یکماه اول چربی نخورم . 

حتما غذاهاتو با روغن زرد درست کن . به طعمشم کم کم عادت میکنی ، میتونی ادویه بیشتر بریزی تا بوشو کم کنه . 

چنتا چیز و من تو تغذیم تحت هیچ شرایطی حذف نمیکنم ، روغن زرد ، عسل ، چهار مغز ، پودر جوانه ها ، ژله ی پای مرغ یا ژله ی قلم گاو... فقط کافیه قطع بشه فوری سرگیجه هام شروع میشه . 

سرکه سیبم ناشتا خوردم . ناشتا بود دیگه ها؟؟

این کاربر دقیقا مثل من شده منم براش گفتم ک منم همینطور بودم ولی بلاخره استپ شکست ولی باز ناامیده اما ...

مشکل همینه که کلا گوش نمیده نه به من نه به سرگروه 🤐

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@sepiiiiiideh    

گزارش# روز فست

صبحانه:۴قاشق لوبیا قرمز خشک پخته  ۴۵کالری

میان وعده:الو زرد ۳۷کالری

ناهار:یه دونه کوکو +نان+نصف لیوان دوغ۲۵۳کالری

شام:سینه مرغ ابپز+نان۲۱۰کالری

کالری مجاز ۵۰۰

مصرفی۵۴۶

ورزش:چالش شکم ۱۰دیقه

رقص ۳۵دیقه

چالش حرکت چوب۳*۵۰

۸لیوان اب هم خوردم

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !

گزارش# @zizigoli    

سلام  

صبحانه تخم مرغ ابپز و چای سبز بدون قند 

میان وعده یک عدد موز و سه قاشق ماست 

شام هنوز سینه مرغ و کاهو و یک کف دست نان 

ورزش نکردم 

اب ۷ لیوان 

خدایا به امد تو  با وزن ۶۸ کیلو شروع کردم(۸تیرماه🙈وزن های که موفق شدم 💢وزن۶۷💢 وزن ۶۵🔶
2728
مشکل همینه که کلا گوش نمیده نه به من نه به سرگروه 🤐

من که دیگ حرف گوش کن شدم😕

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
گزارش# @zizigoli     سلام   صبحانه تخم مرغ ابپز و چای سبز بدون قند  میان ...

کالری مجاز ۱۲۶۰ کالری مصرفی۵۰۵ 

خدایا به امد تو  با وزن ۶۸ کیلو شروع کردم(۸تیرماه🙈وزن های که موفق شدم 💢وزن۶۷💢 وزن ۶۵🔶
من که دیگ حرف گوش کن شدم😕

اره بعد از چند ماه سرویس شدن من 😂😂😬

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2738
اره دیگه ولی هر چقدر بگیم میگن مگه چیه اندازه کالریم بودم یا حالا دوروزم سالم نخوردم  😶

ن والا من تا حالا حرفی نزدم گردنم از مو باریکتره 😂

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
اره واقعا اونموقع حداقل هر کی واقعا میخواست لاغر بشه تو تاپیک  بود نه فقط بخاطر حذف نشدن ا ...

واقعا بچه های اون موقع عالی بودن.خودشونو به اب و اتیش میزدن نکات یاد بگیرن و به گفته هات عمل کنن،اما الان😕😕😕😕😕آدم تا یه حدی کشش حرف شنیدن رو داره،شما هم تا الان خیلی خانومی کردی،یعنی با چشمام میبینم، کس دیگه ای بود بد رفتار میکرد ،درهمه حال دست از دلسوزی و راهنمایی برنداشتی،

اصلا اون شوک یکهفته ای برای اینه که اگه کالری پایین مصرف میکردید بعدش کالری رو درست کنی شوک گرفتی با ...

اره همون کالری درستو مصرف کردم چون ثابت موندم کمش کردم باز

باشه میگیرم باز شوک😁 انشالله ک میتونم ب هدفم برسم

😍واس خوشبخت شدنم صلوات میفرستی؟ تاریخ شروع رژیم ۳۰ مرداد وزن شروع ۸۷

@sepiiiiiideh   سلام سرگروه مهربون خوبی؟

گزارش#  

۷۷# روزمانده تاهدف

ناشتا اب وسرکه سیب

ص.نخودپخته وتوپک خرما

م و.کراکرنمکی وخیار

ناهار.خوراک سبزیجات  نان وماست ورطب.دوغ

م و.خرما خشک.تخم شربتی بدون شکر خیار

مجاز۷۰۰

مصرفی۱۰۰۰

😁😕😯

سپیده جون امروزخیلی کارداشتم ازساعت ۵صبح بیداربودم قصدفست هم داشتم یعنی خوراک سبزیجات درست کردم که خالی بخورم که دیگه پدرشوهرمادرشوهراومدن نفهمیدم چیشد وچی خوردم ازدستم در رفت.از خستگی وگشنگی این شد که این شد.ازالنم تا اخرشب بایداب ودمنوش بخورم

پیاده روی کردم نیم ساعت حلقه وچالش چوب کمی هم طناب.

یعنی اگه من این هفته دهه ۷۰نباشم میمیـــــرم

گروه قرمزشروع از1 دی باتاپیک بامدادخمار وزن شروع90 هدف60.    89.300»»»
اره بعد از چند ماه سرویس شدن من 😂😂😬

اره🙈🙈🙈کاش تا هدف همینجور برم 

اره واقعا اونموقع حداقل هر کی واقعا میخواست لاغر بشه تو تاپیک  بود نه فقط بخاطر حذف نشدن ا ...

جان من دیگه جو گیر نشو 😢😢😢بدون سرگروه ک نمیشه این چالشا عالیه

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
نمیخواد مرسی 😔خدافظ

عزیزم از صحبتها و گزارش های شیرین جان متوجه شدم خیلی دلسوزن عزیزم سزگروه ها بخاطر خودمون میگن 

من با اینکه سرم خیلی شلوغه تو روز سعی میکنم بیام و تمام پستهای سرگروهمو بخونم ببینم به بقیه چی گفته،سعی میمنم رعایت کنم بخاطر خودمون باید جدی باشن ،گلم شما الان ناامیدی ،بسم الله بگو و جدی تر شو ،نمیشه ادم داره رژیم میگیره هر روز یه چیز شیرین بخوره باید جدی تر باشیم خودمم میگم ها ،خودمم هر روز برنج میخورم متاسفانه ،باید کمش کنم 💋💋💙💙

💚 به امید خدا در تاریخ 9/9/99 💚اتفاقای خوبی برام می افته💚💃