2752
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281590 بازدید | 36895 پست
@بامداد_خمار ‍  @شیرین_آردا ‍  @عروسترکم     سلام سرگروهای گل لطفا گروه من ...

فکر کنم سرگروهت اینا باشن

@zizigoli    

@مامان_الیسا

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
خب الان من لیست میخوام بدم..چی بزنم واسه شما قوانین_تاپیک#  

ناشتا نتونستم بکشم چون باطری نداشت 

الان نشتا نیستم۸۵

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام برهمه دوستان گلم ممنونم از زحماتتون ازاینکه وقت و انرژی میزارین واسه کمک ب ماها خیلیییییی قدر ...

@kiarash_mami        

@عروسترکم        

@مامانجوجوبودم        

@مهدیه24        

@pari95      

سپیده جون را نمیتونم تگ کنم 😪😪😪

و بقیه دوستان گلمممم حلالم کنید خیلی محتاج دعام 

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
2731
سلام مینا چطوری  کی اومدی عزیزم

سلام عزیزم خوبی یه دو روز اومدم فداتشم

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
خب از الهه جون اجازه بگیر اول @بامدادخمار    

مگه نباید ثابت باشم بعد شک بگیرم ثابت ثابت نیس

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
@kiarash_mami         @عروسترکم         @مام ...

سلام عزیزم..هر جا ک هستی موفق باشی گلم

مگه نباید ثابت باشم بعد شک بگیرم ثابت ثابت نیس

خب اگه حتی ۵۰ گرم کاهش داشتی شوک نیاز نیس

خودت بخون عزیزم. من شبا ی تسبیح دارم دو تا ذکر یاودود و یا رزاق میگم تا خوابم میبره. خیلی ارامبخشه ...

حتما گلم ممنون خواهرم

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده
سلام گلم. خداروشکر ک کرونا رو شکست دادی و برگشتی عزیزم. گزارشت خیلی عالی بود . فردا مقداراضافه رو ...

ممنون عزیزمممم  

گزارش#

کالری مجاز1340

کالری مصرفی 1330

صبحانه: نان و پنیر

ناهار: سوپ

میان وعده: نسکافه+ هندوانه+پفک

شام: تن ماهی+5 قاشق برنج

آب 8 لیوان

ورزش انجام شد

لاغری با تاپیک بامداد خمار💪  📌گروه نارنجی📌   وزن شروع: 80.   🎯هدف اول ۷۸  👈👈هدف دوم ۷۵ 😍🤲  👈 هدف سوم ۷۲ 👈👈هدف چهارم ۶8 😍😍     
سلام برهمه دوستان گلم ممنونم از زحماتتون ازاینکه وقت و انرژی میزارین واسه کمک ب ماها خیلیییییی قدر ...

سلام گلم..

خواهش میکنم🌸

حالا چرا انصراف؟؟؟؟ مگه قرار نبود تا شهریور باشی

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
فست بودی امروز؟

امروز نه ولی دیروز بله

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده
ممنون کاهش توهم مبارک  من ترازوم عقربه ای من رند میگم عدد یکم بالاتر 71بود من دیگه رند گفتم &nb ...

باشع عزیزم ولی وقتی سهیلا گفت با شکم پر دو کیلو اضافه تریم کاخ ارزوهام ریخت😆

خدایا شکرت 🌸
2706