2737
2739
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281001 بازدید | 36895 پست

چالش ورزشی 

سلام عزیزانم. 

چالش ورزشی این ماه. ک سمیه جون زحمتشو کشیده. انحام دادنش اجباریه

@فندق_فسقلی      

@مزرج      

@ملیکه      

@پفسه      

@فلفلکیم      

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس چرا خودم فکر میکنم خیلی کمه😱 دیوونه شدم خواهر انقدر به کاهش فکر میکنم😂

ن بابا منم مث تو شروع کردم فقط 5 کیلو کم کردم کم کم عجله نکن فداتشم

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙
خدانکنه خوشگلم😘😘😘 فعلاً اینجاترازوندارم انشاءالله برگشتم شهرمون میام😍😍😘😘ممنونم عزیزم ازاحوال ...

بی صبرانه منتظرتیم گلم😍😍😍😍

ایشالا مادرت هر چه زودتر لباس عافیت بپوشن ❤ طفلک خیلی اذیت شده😪 برا سلامتیشون دعا میکنم😘

با وجود دختر ماه و مهربونی مثل تو ک داره خوب خوب میشه😍😘

به حکمتش دل بسپار 🌿
2728
سلام صبح بخیر دوستان😍😍😍😍 وای که چقد صبحانه بعد فست میچسبه😋😋😋😋😋😋😋 نمیدونید با چه لذتی صبو ...

سلام تانیا جون خوبی 

وزن ما مثل هم هست 

بیا باهم رقابت کنیم💪💪

منم 62200.قد 162

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56
📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣 🔴🔴🔴چالش  ورزشی این ماه🔴🔴🔴🔴         ...

@بانوی_محبت    

@mمحیاs    

@ماه_آسمون    

@یاشارمامان    

@الههههی    

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣 🔴🔴🔴چالش  ورزشی این ماه🔴🔴🔴🔴         ...

@newyork    

@liyanaarad    

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
2740
سمیه جان ، چالش های ورزشی هر ماه داریم؟؟ 

بعله..

چالش چوب هم مال این ماه بود..که ۱۰ ام تموم میشه

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
عزیزم من اینو انجام میدادم ممنونم❤

عالیه👌👌👌

تو گزارشاتت بنویس چالش چرخش روسی👍

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
بی صبرانه منتظرتیم گلم😍😍😍😍 ایشالا مادرت هر چه زودتر لباس عافیت بپوشن ❤ طفلک خیلی اذیت شده😪 برا ...

قربونت برم😘😘😘😘😘ممنونم ازدعات😍😍 انشاءالله هرچی ازخدای میخوای بهت بده مهربونم🌼🌼🌼

چالش ورزشی  سلام عزیزانم.  چالش ورزشی این ماه. ک سمیه جون زحمتشو کشیده. انحام دادنش اجب ...

@nafas7720    

@نیشابور    

@همکلاسی18196    

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
سلام گلم🌸  منم دلم برات یه ذره شده بود... کجاا بودی؟؟ خوبی؟؟ خوش برگشتی🤗

سلام عزیرم مرسی ممنونم عشقم

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
2706