2737
2739
نه من اعتقادی به صندوق ندارم میدم دست مستحق

آخه مگه چقدر در ماه جمع میشه من نهایتا سی تومن.بعد مستخق نمیشناسم.اینایی هم که تو خیابون هستن میگن اونام پولارو میدن به صاحبکارشون ینی همش ماله خودشون نیس 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آخه مگه چقدر در ماه جمع میشه من نهایتا سی تومن.بعد مستخق نمیشناسم.اینایی هم که تو خیابون هستن میگن ا ...

خب میدن کمیته دیگه، خیلیا تحت پوشش کمیته امداد هستن. البته ما هم جمع میکنیم میدیم یه مستحقی که میشناسیم

درود و صلوات بر حضرت محمد و آل محمد(ص)   به حرمت اولین بوسه ای که در زمان تولدم بر صورتم نشاندی و به یاد آخرین بوسه ای که در هنگام وداعت بر صورتت زدم... تو را عاشقانه دوست دارم. دلتنگتم مادرم
آخه مگه چقدر در ماه جمع میشه من نهایتا سی تومن.بعد مستخق نمیشناسم.اینایی هم که تو خیابون هستن میگن ا ...

نه عزیزم ببین تو بگو اصلا ۱۰ هزار دیدی تو خیابون پیر مرد پیر زنا دیت فروشی میکنن بده به اونا مثلا دوماهتو سه ماهتو جمع کن یه پیرهن ارزون بخر بده یه بچه تنش کنه یه جفت جوراب یا یه پرس غذا هم نیشه یا اصلا بدی مپسسه های خودگران و مردمی که بچه های یتیم رو با کمک میگردونن نه دولت

2740
نه عزیزم ببین تو بگو اصلا ۱۰ هزار دیدی تو خیابون پیر مرد پیر زنا دیت فروشی میکنن بده به اونا مثلا دو ...

الان من صندوق دارم ولی واسه کمیته امداد نیس از این خصوصیاس .اینایی هم که شما گفتی عالی بود🌷⁦❤️⁩

ینی واقعا میدن بهشون .والا تو این زمونه فقط بد بینم به همه چی

والا الان رو نمیدونم ولی قبلنا بابام مغازه داشت و یه صندوق هم تو مغازش گذاشته بود، از کمیته خودشون میومدن بازش میکردن و پولاشو میبردن. کلیدش فقط پیش خودشون بود

درود و صلوات بر حضرت محمد و آل محمد(ص)   به حرمت اولین بوسه ای که در زمان تولدم بر صورتم نشاندی و به یاد آخرین بوسه ای که در هنگام وداعت بر صورتت زدم... تو را عاشقانه دوست دارم. دلتنگتم مادرم