2737
2734
عنوان

دلم حس رفتن داره🥺🥺🥺

401 بازدید | 87 پست

شوهرم با عشق سابقش چت کرده دو سه روز باهم حرف زدن تو تل از خاطراتشون گفتن جالبه خانمو بچه هم داره....ازش پرسید چرا جواب رد دادی بهم درحالیکه ما عاشق هم بودیم...اونم گفت خانوادم راصی نبودن مجبور بودم اونطور باهات حرف بزنم ....بعد شوهرم اومد برام تعریف کرد....ازدرون شکستم قلبم درد میکنه ....دیگه حس موندن ندارم ...😞😞😞😞

بمیرم برا دلت...

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

الهی ... 

چقدر بد.

خیلی مرد بود پای اون میموند زن نمیگرفت

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق
2740

این که شوهرت برات تعریف کرده یعنی دیگه چیزی بینشون نیست!! 

بعضی وقت ها لازمه آدم تو زندگی یه چیزهایی رو ندید بگیره و به زندگیش ادامه بده!!

دقیقا کی و کجا بود که زندگیت از اون چیزی که میخواستی بشه فاصله گرفت
2706