2733
2734
عنوان

دلم حس رفتن داره🥺🥺🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 401 بازدید | 87 پست
به شما خیانت هم کرد؟

انقد هفت خطه خیلی تابلو رفتار نمیکنه ولی من رفتاد مشکوک خیلی دیدم ازش یکیش اینکه تو خونه ام  وفتی خونه نبودم برگشتم ک.......پیدا کردم .اون پیجشم که بماند درست کرده چقد قربون صدقه نامزد قبلیش رفته

ای داد منم هم اینارو شنیدم از شوهرم داشتم دیونه میشدم شوهر من یه پیح درست کرده بود کلی قربون صدقه دخ ...

چرا بعصی ادمها انقد بد هستن چطور دلسون میاد.....ادم یه عروسک میخره بهش وابسته میشه خوب نگهش میداره اینا چه داتی دارن که از زنشون بچه دارن ولی خیای راحت دلشو میشکنن....خدا سزای کارهاشونو  بهشون نشون بده که دل خودشون از شکست چاک چاک بشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بیشتر نبوده...ولی اینکه میگید یه سوال بود خیانت نمیشه حرف شما رو نمیتونم درک کنم...وقتی به یکی بع ...

عزیز دلم من کامل درکت میکنم ودرست میگی اما بشین به خوبیاش فکر کن به صداقتش به هزار تا خوبیای دیگش حیفم میاد از زندگیت تو هم عین خواهر نداشته ام الان دیگه دور زمونه خیلی بد شده همه ی مردا هیز شدن و دروغگو بازم هر چی صلاحته بکن عزیزم 

وزن فعلی ۶۲   وزن هدف ۵۹ 😍 انشالله به راحتی میرسم بهش 😉🥰
2731
ممنونم گلم از حرفای خوبت

به خدا اگه من زندگی مو بگم گریه ات میگیره حتی رابطه جنسی هم داشته اما به خاطر بچه هام دارم میسوزم و میسازم و خیلی بدی های دیگه   این بچه ها گناه دارن من خودم بچه ی طلاقم خیلی ضربه خوردم حاضر نیستم هیچ بچه ای مثل من بشه

به خدا اگه من زندگی مو بگم گریه ات میگیره حتی رابطه جنسی هم داشته اما به خاطر بچه هام دارم میسوزم و ...

الهی حال دلت خوب بشهههه .....منم بخاطر دخترم که نفسم براش در میرهههه حاصر نیستم غمو تو صورتش ببینم وزیر نگاه سنگین دیگران بزرگ بشه وگرنه ....حاضر نبودم غرورمو بزارم خدشه دار کنه بهش هزاران بار گفتم برای من شخیصتم خیلی مهمه که خدشه دار نشه وای به روزی که کاری کنه که این حس بد در من به وجود بیاد که شخصیتمو لکه دار شده پیش خودم تخریبم کرده باشی....اونوقت کاری رو باتو میکنم که با من کردی

الهی حال دلت خوب بشهههه .....منم بخاطر دخترم که نفسم براش در میرهههه حاصر نیستم غمو تو صورتش ببینم و ...

مرسی عزیزم  دختر نازتم ببوس گلم

چرا بعصی ادمها انقد بد هستن چطور دلسون میاد.....ادم یه عروسک میخره بهش وابسته میشه خوب نگهش میداره ا ...

مطمعنم خدا جواب ظلم شو میده کسی که یه زن باردارو بزنه از خونه بندارتش بیرون بخاطر هوسش مگه میشه جوابشو نگیره

اومده تعریف کرده که یه جورایی دست پیشو بگیره اگه تعریف نمیکرد حکم خیانتو داشت این اومده تعریف کرده ...

دقیقا .خانمو هم اهل حاله معلومه وگرنه یه زنی که مادرمیشه خیلی راحت پا نمیده باشه عشق سابق