2733
2734
عنوان

دلم حس رفتن داره🥺🥺🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 401 بازدید | 87 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جالب اینه که میگه خیانت نکردم فقط ازش سوال کردم باید جوابمو میگرفتم

خب عزیزم توقع چی داری ازش وقتی خیانت کرده توقع داری بیاد معذرت خواهی  کنه ادمای این شخصیتی همیشه ی توجیح واسه اشتباهشون دارن

کاربری سوممه کلا فعالم و دراین راستا تلاش میکنم امیدوارم ب ی جای خوب برسم 😂😂
2731
من اگه برم خیلی موفق تر از این میشم ولی بچم حسابی میشکنه تو درگاه خدا جواب باید بدم

عزیزم بچه ات چند سالشه?

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
2740
خوبه که پنهان نکرده عزیزم  اگه پنهانی بود بیشتر اذیت میشدی ولی اون خانوم نمیترسه🧐 من بودم ی ...

منم گفتم اون خانم آدم درستی نبود که پاسختو داده من اگه یهروز همچین اتفاقی برام بیفته مطلقا جوا طرفو نمیدم...که چی بشه

چرا واقعا؟براش کم میذاری به خودت میرسی؟بچه داری

نه همه چی خوب بود

تا اینکه شوهرم با چند تا مرد خراب و هرزه و فاسد دوست شد

خب تحت تاثیر دوستهای خرابش ، خراب شد

میدونم رابطه داره

فک کنم رابطه جنسی هم داره☹☹☹

منم گفتم اون خانم آدم درستی نبود که پاسختو داده من اگه یهروز همچین اتفاقی برام بیفته مطلقا جوا طرفو ...

دقیقا 

امان از دست بعضی زنا 

دوست دارم زنگ بزنم بهش بگم شوهرتم میدونه 😂😂😂

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍
نه همه چی خوب بود تا اینکه شوهرم با چند تا مرد خراب و هرزه و فاسد دوست شد خب تحت تاثیر دوستهای خرا ...

چی بگم.خدا بهت صبر بده سعی کن ی جوری جلوی کارشو بگیری

دانش آموخته طب سنتی🥰
2706