2737
2734
عنوان

اشتباهای ارایشی که تو اکثر خانومای ایرانی میبینم📛📛📛

| مشاهده متن کامل بحث + 82072 بازدید | 1096 پست
منم میزنم گلم ولی اگه ضرر داشته باشه الان معلوم نمیشه وقتی سنمون رفت بالا میفهمیم

اطراف چشم واقعا هیچ اشکالی نداره ربطی به چروک و سیاهی و گودی نداره

منظورشون اینه که خیییلی نزدیک چشم نباسه چون اگر وارد چشم بشه اشکال داره ولی برای پوست اطرافش مشکلی نداره

ضدآفتاب اطراف چشم بخاطر فرمولی که داره اگر وارد چشم بشه ضررش کمتره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من واقعا عاشق ارایشم و واقعا به خاطر دل خودمه.حتی تو خونه شوهرمم نباشه باز ارایش میکنم حالم خوب شه😬 ...

من نزدیک یه ساله دیگ آرایش نمیکنم ینی ی بار اونم شبی کا بابام اینا سیسمونی اوردن  اخه مژها و ابروهام خوبع فقط مشکلم پوستمه البته ضایع نیس

ولی دلم میخاد خیلی صاف و آینه بشه

اگ چیزی بلدین بگین

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰
2731
پف بالای چشم من خیلی زیاده هر جور خط چشم میکشم یه جوری میشه.چیکار کنم؟؟

مال منم  اینطوریه بهم میگن شبیه کره ای ها هستی

من هیچیی نمیکشم چون چیزیم بکشم حتا مهمونیا ،چشممو ریزتر نشون میده

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2740
قاشقو بذار یخ بزنه بذار زو چشت چند دفعه تکرار کن بعد خط چشم باریک بکش

مرسی گلم امتحان میکنم😍

شوهر من مُرده💛💛💛این بار اولی نبود،که توی قلب من میمرد ،اون با نگاهای عجیب کفر منو درمیاورد،هرز میپرید من کشتمش،در فکر کشتن کشتمش،من اون بد لعنتی رو در عشق و نفرت کشتمش،👈شوهرم تو قلب من مرده یعنی خودم کشتمش،امیدوارم خیلی زود واقعا بمیره👉من خیلی آرزو ها داشتم ارزوی داشتن یه زندگی آروم یه خانواده خوشبخت اینکه تو خونمون باهم پشت به پشت با مشکلات روبرو بشیم.آرزوی شنیدن جمله نگران نباش تا ته دنیا باهاتم‌😔آرزوی داشتن دوتا بچه یکی دختر یکی پسر که تو خونمون همیشع صدای خندشون باشه.وقتی شوهرم از سر کار میومد باخنده بریم استقبالش .صدای خوشیمون به آسمون برسه.اما نشد....شوهرم دلش بامن نبود...وقتی من با گریه تو بغلش میگفتم عاشقم باش...اونو تو بغلش میگرفت و میگف بدون تو میمیرم تو عشق منی😢😢😢...وقتی واسه آیندمون خیالپردازی میکردم اونم تو فکر این بود چجوری میتونه اونو دیوونه خودش بکنه ....حالا من موندم و آرزوهایی که شاید دیگه نشه بهشون رسید.منم یه زن جوون با آرزوی یه زندگی معمولی............
من اولا که بلد نیستم خط چشم بکشم وقتی هم میکشم مامانم میگه شبی پیرزن افغانی شدی

خدانکشتت دختر😂😂😂😂

شوهر من مُرده💛💛💛این بار اولی نبود،که توی قلب من میمرد ،اون با نگاهای عجیب کفر منو درمیاورد،هرز میپرید من کشتمش،در فکر کشتن کشتمش،من اون بد لعنتی رو در عشق و نفرت کشتمش،👈شوهرم تو قلب من مرده یعنی خودم کشتمش،امیدوارم خیلی زود واقعا بمیره👉من خیلی آرزو ها داشتم ارزوی داشتن یه زندگی آروم یه خانواده خوشبخت اینکه تو خونمون باهم پشت به پشت با مشکلات روبرو بشیم.آرزوی شنیدن جمله نگران نباش تا ته دنیا باهاتم‌😔آرزوی داشتن دوتا بچه یکی دختر یکی پسر که تو خونمون همیشع صدای خندشون باشه.وقتی شوهرم از سر کار میومد باخنده بریم استقبالش .صدای خوشیمون به آسمون برسه.اما نشد....شوهرم دلش بامن نبود...وقتی من با گریه تو بغلش میگفتم عاشقم باش...اونو تو بغلش میگرفت و میگف بدون تو میمیرم تو عشق منی😢😢😢...وقتی واسه آیندمون خیالپردازی میکردم اونم تو فکر این بود چجوری میتونه اونو دیوونه خودش بکنه ....حالا من موندم و آرزوهایی که شاید دیگه نشه بهشون رسید.منم یه زن جوون با آرزوی یه زندگی معمولی............
وقتی رژ قرمز می زنن و دندوناشون رو مسواک نمیزنن و زرده، لب و دهن عین پرچم اسپانیا میشه 

یه‌نفرهمین‌کاروکردچون‌دندوناش‌هم‌مرطب‌نیست‌باعث‌عفونت‌وبوی‌بیشترمیشه‌،ملی‌نشست‌باهام‌دردودل‌کرد

وقتی‌که‌برارژمیزاشت‌برامسواک‌میزاشت‌زیباترمیشد

مال منم  اینطوریه بهم میگن شبیه کره ای ها هستی من هیچیی نمیکشم چون چیزیم بکشم حتا مهمونیا ،چشم ...

منم بدون ارایش فک میکنم بهترم.اما وقتی با شوهرم بیرون میرم حتما میخام ارایش داشته باشم که ببینه منم بلدم چشمای کور شدش نچرخه اینور اونور.

وگرنه خودم تنها که بیرون میرم فقط رژ میزنم .

تو عروسیام کم ارایش میکنم ولی این خط چشم رو مخمه

عزیزم رژ براق اونم کمرنگ باعث پر تر نشون دادن لب میشه همچنین سعی کن حتما خط لب رو فققققققط و فقط کم ...

سلام من پوستم چربه وقتی کرم سفید کننده رو بزنم و خشک میشه خیلی بد ریخت میشه،دیدی زمینی ک از بی ابی خشک شده و ترک خورده چ جوریه اینم اینجوری میشه،روی بینیممم خیلی بده دونه دونه میشع انگار باید چیکار کنم؟؟؟؟

2706