2752
2734
عنوان

آخه من فدای پسر مهربونم نشم😍😍

845 بازدید | 63 پست

امروز خیلی سر پا بودم آخر شب گفتم وای کمرم خیلی خسته شدم بعد موقع خواب پسر۵سالم بغلم کرده و میگه فردا ناهار نزار نون و پنیر میخوریم میگم چرا میگه آخه امروز خیلی کار کردی خسته شدی و گفت فردا سفره صبحونه و ناهار و شام رو خودم میارم و جمع میکنم

دلم برای مهربونیش و اینکه به فکرمه ضعف رفت😍😍 

شما هم از مهربونی های بچه هاتون بگین

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍

😍😍😍

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   یه خانم با نام کاربری من برای خودش اینجا اکانت درست کرده جهت اطلاع بگم اون من نیستم و هیچ ارتباطی با من نداره فقط از نام کاربری من استفاده کرده که من از این کارش واقعا ناراحت هستم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای چه گوگولی خدا نصیب ماهم کنه😍

https://www.aparat.com/v/yGrEi/برکات_دعای_توسل_هر_روزاگه حاجت داریدگوش کنید😍اگه انجام دادیدمنم دعاکنید🙏اینکه سال بعدبچمو بغلم کنم ...و پدر و مادرم سلامت باشند وسایشون بالای سرم 

منم مریض بودم پسر ۴سالم رفت تو اتاق صداشو شنیدم گفت مامان مریض شده ببرش دکتر و براش دمنوش درست شوهرمو مجبور کرد به دمنوش درست کردن قربونش بشم 

پدر و مادر چراغ خونن،،خدایا چراغ هیچ خونه ای رو خاموش نکن...الهی آمین🤲
2706