2410
2553

اغراق تو ارایش..رژ گونه و کرم پودر بیش از حد که ماسیده شده.خط چشمی که متناسب مدل چشم نیست و زیادی کلفته.ریملی که مژه هارو به هم چسبونده.رژ لب بیش از حد روشن یا بیش از حد تیره..

اشتباهاتی که سن و بالاتر نشون میده:لباسای همیشه تیره ..مدل موی نامناسب.رنگ موی نامناسب.ابروهای نازک یا بیش از حد کلفت و پررنگ(مثل تتو)پوست کدر و لک دار.ارایش غلیظ.

یه ارایش مناسب اول از همه زیرسازی خوب برای پوست میخواد.مهم نیس کرم پودر ارزون دارین یا کانسیلر ندارین مهم اینه همون کرم پودر مناسب رنگ پوستتون باشه و کاملا یکنواخت به صورت یه لایه طبیعی روی پوستتون پخش شه.سایه روشن سن تون و کمتر نشون میده.خط چشم نازک و روبه بالا هم همینطور.رنگ رژ لب باید مناسب رنگ پوست و موهاتون باشه.فرمژه یادتون نره.به ناخن هاتون اهمیت بدین حتی اگه کوتاه هستن مرتب باشن و از لاک و برق ناخن استفاده کنین.اگه شماهم نکته ای میدونین بفرمایین😬

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

کرم مرطوب کننده قبل از کرم بزنید باعث میشه کرم قشنگ تر روی صورت بخوابه 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
کسی سوال داره از من  هم میتونه بپرسه.میکاپ ارتیستم.

😍ریملی که حجم بده لطفا معرفی کنین با قیمت مناسب

2714

زماني كه واقعا احتياج نيست مثلا تا سر گوچه رفتن و كاراي كوچيك ارايش نكنيد پوستتون گناه داره بزاريد هوا بخوره. مخصوصا  اين روزها كه ماسك ميزنيد و چيزي پيدا نيست زير ماسك .

ببينم تورو...👀.                                                                     ديدمت برو🤣

توی رژ لب زدن از جوکر الگو نگیرین با تچکر😐

°دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                                                     ‌   ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ°

من یه ذره هم بیرون ارایش نمیکنم تامام😐

مگر مهمونی باشع

چرا باید درگیرارایش باشیم خدایی

بیاین این فرهنگ ارایش رو برداریم خودمونم راحت کنیم

نظرات همه قابل احترامه

ولی نگید بخاطر دل خودمونه

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
کرم مرطوب کننده قبل از کرم بزنید باعث میشه کرم قشنگ تر روی صورت بخوابه 

ولی برای پوست چرب باعث میشه بماسه😬

کسی سوال داره از من  هم میتونه بپرسه.میکاپ ارتیستم.

عزیزم  میخام تو خونه خودم ارایش کنم 

برای زیرسازی پوست چیا باید بخرم؟

از لایه ی اول به بالا میشه توضیح بدی؟

کانسیلر و اون براقا که روی گونه میزنن چیه اسمش؟

واسه گریم بینی چکارکنم؟

هر وقت حال دلتون خوب بود منم دعا کنید خدا بهم یه فرشته کوچولو بده...مرسی ..آاامین😘🙏
2706